به روز شده در: ۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۸
مدیر کانون بسیج حقوقدانان شهید بهشتی دادگستری کرمان:
محمدرضا اکبری‌زاده گفت: دستگاه قضایی جمهوری اسلامی برای موفقیت به سیره رفتاری و سلوک شهدا نیاز دارد.
کد خبر: ۳۴۶۹۸۶
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲ - 19May 2019

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان، «محمدرضا اکبری‌زاده» به همراه جمعی از قضات و اعضای بسیج کارمندان و حقوق‌دانان در دیدار با مدیریت روابط عمومی دادگستری استان کرمان اظهار داشت: برای جلب اعتماد مردم به قوه قضائیه و تدارک سرمایه اجتماعی، مردم باید شاهد عدالت باشند.

مدیر کانون بسیج حقوقدانان شهیدبهشتی دادگستری کرمان افزود: روابط عمومی دستگاه قضائی می‌تواند با انعکاس اخبار سریع و دقیق در ارتقای سطح رضایتمندی عمومی جامعه موثر باشد.

مدیر کانون بسیج حقوقدانان شهید بهشتی دادگستری کرمان با تاکید بر اینکه طبق عدالت علوی، همگان در جلوی میز عدالت مساوی هستند، گفت: محاکمه افراد ذی نفوذ و صاحب منصب و دوستان و نزدیکان مسئولین سه قوه نقش برجسته‌ای در تقویت اعتماد عمومی به نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد داشت و مردم لذت عدالت را بیشتر خواهند چشید.

وی با اشاره به اینکه شهید والامقام «عبدالمهدی مغفوری» از شهدای شاخص حوزه روابط عمومی می‌باشد، گفت: دستگاه قضایی جمهوری اسلامی برای موفقیت به سیره رفتاری و سلوک شهدا نیاز دارد.

محمدرضا اکبری‌زاده تصریح کرد: ضرورت دارد مسئولان در وهله‌ی اول تمام توجه و تلاش خود را بر کار و عمل متمرکز کنند و قاعدتاً اصحاب رسانه و روابط عمومی مسئول انعکاس این اقدامات خواهند بود و در نهایت مردم هستند که قضاوت می‌کنند آیا اقدام ارزشمندی صورت پذیرفته است؟

وی در ادامه به اقدام ارزشمند آیت‌الله رئیسی، ریاست قوه‌ قضائیه طی همین مدت کوتاه اشاره کرد و گفت: رویکرد قوه قضائیه در دوره جدید بر کار و تلاش مضاعف است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار