به روز شده در: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
آیت‌الله نوری همدانی:
آیت‌الله نوری همدانی گفت: انقلاب اسلامی تا به امروز ازخطر‌های فراوانی عبور کرده و بدون شک با توکل به خدا و تبعیت از رهبری و وحدت مردم و خودباوری مسئولان مشکلات موجود حل خواهد شد.
کد خبر: ۳۴۶۸۶۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۲ - 18May 2019

مشکلات کشور با وحدت مردم و خودباوری مسئولان حل خواهد شدبه گزارش دفاع‌پرس از قم، آیت الله «حسین نوری همدانی» امروز (شنبه 28 اردیبهشت) در دیدار جمعی از گروه‌های تبلیغی استان مازندران، اظهار داشت: امروز تمام قدرت آمریکا به میدان آمده است تا ملت ایران را شکست دهد، ولی با عنایت خداوند، این آرزو را به گور خواهد برد.

وی خاطرنشان کرد: مشکل دشمن این است که ملت کهن و با سابقه و متدین ایران را نشناخته است؛ دشمن نمی‌داند، مردم ما با معنویت پیشرفت کرده‌اند.

آیت الله نوری همدانی گفت: دشمن بداند در راس این نظام یک رهبر مقتدر و شجاع قرار دارد که با معنویت و توکل و توسل تا به امروز توانسته است، تمام نقشه‌های آن‌ها را پیش بینی کند و شکست دهد.

وی با بیان این که مسئولان به گوش باشند و از نظرات رهبری انقلاب تبعیت کنند و این را بفهمند هرجا به نظرات ایشان کم‌توجهی شد، ضرر کردیم، افزود: گره زدن همه مشکلات به تحریم غلط است؛ با مدیریت و نظارت و همچنین مصرف صحیح کالا‌ها می‌توان بخشی از مشکلات فعلی را حل کرد.

آیت الله نوری همدانی گفت: توکل به خدا و خودباوری مسئولان و وحدت مردم و نظام و تبعیت از رهبر انقلاب اسلامی بدون شک عامل شکست دشمن و مستحکم‌تر شدن انقلاب است.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی تا به امروز ازخطر‌های فراوانی عبورکرده و بدون شک با توکل به خدا و تبعیت از رهبری و وحدت مردم و خودباوری مسئولان مشکلات موجود حل خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها