به روز شده در: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
همزمان با سالگرد شهادت سردار بروجردی صورت گرفت؛
به مناسبت سالگرد شهادت «محمد بروجردی» اعضای خانواده این شهید والامقام بر سر مزارش حضور یافتند.
کد خبر: ۳۴۶۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳ - 17May 2019

حضور خانواده شهید بروجردی در قطعه فرماندهان شهیدبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، جمعی از خانواده و همرزمان سردار شهید «محمد بروجردی» صبح امروز (جمعه 27 اردیبهشت) بر سر مزار این شهید حاضر شدند.

همسر، فرزندان، و همرزمان سردار شهید بروجردی با اهدای گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره این شهید والامقام را زنده نگه داشتند.

شهید بروجردی با تفکر انقلابی مقابل ضد انقلاب ایستاد

سردار «سید محمد آقامیر» از همرزمان سردار شهید بروجردی با گرامیداشت یاد و خاطره این شهید به برخی فعالیت‌های وی در دوران‌های مختلف پیش و پس از انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: شهید بروجردی با اندیشه انقلابی، ولایی و جهادی در مقابل تفکر لیبرال و خط سازش در کردستان ایستاد و توانست مردم، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج کردستان را از دست ضد انقلاب نجات دهد.

وی افزود: این شهید با نگاه «ما می‌توانیم» توانست در مقابل دشمن بایستد و امروز شاهدیم که این تفکر در 40 سال انقلاب اسلامی در برهه‌های زمانی مختلف به کمک نظام آمده است.

سردار آقامیر بیان کرد: امروز مردم کردستان از شهید بروجردی به نیکی یاد می‎کنند. ضد انقلاب با حمایت و هدایت استکبار و همراهی منافقین، توده و کومله برنامه براندازی نظام را داشتند و تا 20 کیلومتری کرمانشاه مقر زدند ولی شهید بروجردی با اتکا به پروردگار نقش آفرینی کرد و ضد انقلاب را از منطقه فراری داد.

این همرزم شهید بروجردی تصریح کرد: شهید بروجردی مورد اعتماد شهیدان بهشتی، مطهری و عراقی بود. وقتی بحث حفاظت از امام خمینی برای استقبال از ایشان مطرح شد با پیشنهاد شهید عراقی این مسوولیت به بروجردی و یارانش داده شد و آن‌ها حلقه امنیت امام را در 12 بهمن ماه شکل دادند.

وی افزود: زمانی که مسوولیت حفاظت از نماز جمعه تهران به سازمان مجاهدین داده شد شهید بروجردی با این موضوع مخالفت و اعلام کرد تا زمانی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این کشور است وظیفه امنیت مردم را برعهده دارد، از این‎رو مسوولیت حفاظت از نماز جمعه را نیز برعهده گرفت.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها