به روز شده در: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۶
دفتر انتشارات و پژوهش‌ اداره ‌کل هنرهای نمایشی برگزار می‌کند؛
مدیریت دفتر انتشارات و پژوهش اداره‌ کل هنرهای نمایشی، نشست‌ «آسیب‌شناسی جشنواره ‌بین‌المللی تئاتر فجر» را در روزهای 19، 20 و 21 اردیبهشت‌ در تالار مشاهیر مجموعه‌ تئاتر شهر برگزار می‌کند.
کد خبر: ۳۴۴۰۷۵
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹ - 29April 2019

آسیب‌شناسی جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر در سه روزبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، نظر به اهمیت جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر و نیز حساسیت هنرمندان و علاقه‌مندان به این حرکت فرهنگی هنری با قدمتی 37 ساله، این جشنواره از زوایای مختلف و از سوی مدیران، هنرمندان، منتقدان، کارشناسان، اصحاب رسانه و علاقه‌مندان مورد واکاوی و بررسی قرار خواهد گرفت.

به همین منظور شش نشست در دو روز (پنجشنبه و جمعه 19 و 20 اردیبهشت) و یک گفت‌وگو در روز آخر (شنبه 21 اردیبهشت) پیش‌بینی شده است. در هر نشست سه کارشناس، نظرات خود را به مدت یک ساعت ارائه خواهند داد و سپس 45 دقیقه به بحث و گفت‌وگو مابین مخاطبان و کارشناسان اختصاص پیدا می‌کند. همچنین گفت‌وگوی روز آخر، معطوف به ارتباط بی‌واسطه‌ رییس و دبیر جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر با علاقه‌مندان، کارشناسان، اصحاب رسانه و... خواهد بود. جزئیات بیشتر و شرح برنامه این نشست‌ها در موعد مقرر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نشست‌ «آسیب‌شناسی جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر» به دبیری مهرداد رایانی‌مخصوص و مدیریت اجرایی میلاد نیک‌آبادی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار