به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
امیر نجفی‌پور:
جانشین رئیس سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح گفت: مشکل بیمه شدگان در واقع مشکل خود ماست و افراد تحت پوشش را تا زمان حل و فصل مشکل رها نمی‌کنیم.
کد خبر: ۳۴۳۴۷۶
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰ - 24April 2019

مشکل بیمه شدگان را حل و فصل می کنیمبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ دوم پزشک «فرشاد نجفی‌پور» جانشین رئیس سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح، در مراسم رونمایی از سه طرح سازمان بیمه خدمات درمانی نیرو‌های مسلح که پیش از ظهر امروز در بیمارستان شهید چمران برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد هوشمندسازی سامانه اتوماسیون اداری در حوزه ارائه خدمات بهتر به افراد تحت پوشش بیمه از جمله اهداف ما بود که امروز به این مرحله از موفقیت رسیده‌ایم.

وی با بیان اینکه ما در سازمان خدمات درمانی نیرو‌های مسلح سه اصل را با جدیت دنبال کنیم، افزود: اولین مسئله‌ای که همواره به دنبال آن هستیم حل مشکل افراد بیمه شده است، ما هیچ‌وقت بیمه شده را رها نخواهیم کرد، چون مشکل او در واقع مشکل خود ما است و باید حل و فصل شود.

امیر نجفی‌پور با اشاره به اینکه تخلف و سهل انگاری در سیستم ما به هیچ وجه قابل پذیرش نیست، افزود: تمام تلاش خود را در راستای تکریم نیرو‌های خود انجام می‌دهیم و در مقابل از افراد توقع عملکرد مطلوب داریم.

وی با بیان اینکه برای ارائه خدمات بهتر نیازمند اجرای سیستم آنلاین هستیم، گفت: در راستای هوشمندسازی سیستم خدمات درمانی گاهی با مشکلات مالی، امنیتی و همچنین مشکلات فناوری و روبرو بودیم که امروز با تلاش متخصصان مربوطه در سازمان تمامی این مشکلات مرتفع شده است.

جانشین رئیس سازمان تامین اجتماعی نیرو‌های مسلح با بیان اینکه سازمان امروز از نظر فناوری در محدوده قابل قبولی قرار گرفته است، افزود: امروز بحمدالله مشکل مالی هم در اجرای این روند مرتفع شده و همچنین بسیاری از مشکلات امنیتی هم حل و فصل شده است.

وی با اشاره به اهمیت حفظ اطلاعات در سطوح بالای فرماندهی گفت: جهت نفوذناپذیری در اطلاعات موجود در سرور‌ها سعی کردیم از چندین نرم‌افزار غیرقابل نفوذ استفاده کنیم و یا در برخی موارد برنامه‌ها را بازنویسی کنیم تا ملاحظات امنیتی رعایت شود.

امیر نجفی‌پور در پایان گفت: اگر مسئله امنیت اطلاعاتی مطرح نبود تاکنون سامانه هوشمندسازی بیمه شدگان نیرو‌های مسلح به طور صد در صد انجام شده بود.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها