به روز شده در: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
امیر میرزایی در رژه‌ نیروهای مسلح تبریز:
فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهدای آذربایجان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با حفظ آمادگی خود، رعب و وحشت را بر دل استکبار جهانی انداخته است و همیشه شاهد موفقیت‌های روز به روز ارتش در پاسداری از نظام مقدس خواهیم بود.
کد خبر: ۳۴۲۵۷۰
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵ - 18April 2019

ارتش با حفظ آمادگی، بر دل استکبار وحشت انداخته استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از آذربایجان‌ شرقی، امیر سرتیپ دوم ستاد «عیسی میرزایی» صبح امروز در مراسم رژه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران در تبریز اظهار داشت: به روان پاک 10 هزار شهید آذربایجان‌ شرقی درود می‌فرستیم، شهدا مایه عزت و اقتدار ایران در جهان هستند و هر چه در وصف آنها بگوییم، کم است. 

وی با بیان اینکه روز ۲۹ فروردین‌ماه روزی تاریخ‌ساز، به یادماندنی و مهم است، افزود: این روز را می‌توان حیات دوباره ارتش و اعتماد امام راحل دانست که یادآور تجدید میثاق غیور مردانی است که جانانه و عاشقانه برای تحقق آرمان‌های والا با نثار جان خود پیام انقلاب را به عنوان نقطه آغاز خیزش تا دورترین نقطه کره خاکی رساندند. 

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی استان ادامه داد: صدور پیام تاریخی امام در ۲۹ فروردین سال ۵۸ و حمایت قاطعانه ایشان از ارتشیان که موجب خلع سلاح بدخواهان و شکست توطئه‌های دشمن شد همانند پیکانی زهرآگین بر قلب همه دشمنان دسیسه‌‌گر و نقشه‌های شوم آنها علیه انقلاب نشست و روحیه دوچندانی به ملت داد. 

وی تاکید کرد: حماسه ‌آفرینی ماندگار ارتش در رویارویی با ضد انقلاب در ابتدایی‌ترین روزهای انقلاب و حضور شجاعانه در حماسه هشت سال دفاع مقدس به مانند رمزگاری از تدبیر امام راحل (ره) در حفظ ارتش است. 

سرتیپ میرزایی افزود: موفقیت و سربلندی تاریخ‌ساز انقلاب که با همت ارتشیان و نیروهای مسلح در طول تاریخ پر فراز و نشیب در عرصه مختلف در سایه محض از ولایت فقیه بوده که تبلور آن در وجود امام راحل و سپس مقام معظم رهبری جاری است.

فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر ۲۱ حمزه سیدالشهدا اشاره به اینکه ارتش مقتدر و با افتخار در کنار سایر نیروهای مسلح توانسته‌اند ملت ایران و آرمان‌های انقلاب را به جهانیان معرفی کنند، تصریح کرد: ارتشیان امروز هم همانند طول تاریخ اقتدار خود در سال رونق تولید با عزمی راسخ و بهره‌گیری از مدیریت جهادی و تکیه بر جوانان مومن و حماسه چهل سال با تقدیم ۴۸ هزار شهید و ۲۰۰ هزار جانباز مقتدرانه گام خواهد برداشت.

وی ابراز داشت: آمادگی روحی و رزمی و سطح کیفی و کمی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و حضور گسترده در جنگ نرم و فعالیت فرهنگی از جمله برنامه‌های همیشگی ارتش جمهوری اسلامی ایران است و ارتش در کنار برادر خود سپاه و دوشادوش با برادران خود در نیروی انتظامی در اوج آمادگی هستند. 

میرزایی افزود: نیروهای مسلح ولایت مدار،دشمن شناس، بصیر و آگاه و  توانمند و با آموزش هستند که در کنار همدیگر و تحت فرماندهی داهیانه رهبر معظم انقلاب از کشور و آرمان‌های انقلاب حراست می‌کنند. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران با حفظ آمادگی خود، رعب و وحشت را بر دل استکبار جهانی انداخته است و همیشه شاهد موفقیت‌های روز به روز ارتش در پاسداری از نظام مقدس خواهیم بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها