به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
شبکه ملی ایثارگران در پی اقدام ترامپ در قراردادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی بیانیه‌ای را صادر کرد.
کد خبر: ۳۴۰۷۶۸
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵ - 09April 2019

بیانیه شبکه ملی ایثارگران در محکوم کردم اقدام اخیر ترامپبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، شبکه ملی ایثارگران در پی اقدام ترامپ در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی بیانیه‌ای را صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الناصر المستضعفين و قاسم الجبارين

اگر سپاه نبود، کشور هم نبود. امام خمینی (ره)

ماه شعبان ماه رحمت و منسوب به سید انبیاء صلی الله علیه و آله و سلم است و مردم ایران اسلامی خود را آماده می‌کنند تا با استفاده از فیوضات این ماه مبارک خود را برای ورد به شهرالله آماده سازند. این روزها روزهای تجلی عشق و همبستگی ملت ایران در یاری هموطنان سیل زده خود در استان‌های گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان عزیز است و پیشتازان این عرصه‌ی جهاد فی سبیل الله کما فی السابق بسیجیان، سپاهیان و ارتشیان غیور هستند. مردم قدر شناس ایران اسلامی روز سوم شعبان و سالروز میلاد سیدالشهدا علیه السلام را بهانه‌ای قرار داده‌اند تا از پاسداران کیان انقلاب اسلامی قدردانی نمایند و همه ساله در این روز عزیز حماسه ای از قدرشناسی را شاهد هستیم. اما امسال شیطان بزرگ در ادامه خباثتهای خود سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروهک های تروریستی قرار داده است، همان لیستی که در سال ۲۰۱۲، آمریکا منافقین جنایتکار را از آن خارج کرد عجبا! کشوری که دستش از هیروشیما گرفته تا عراق، سوریه و یمن تا مرفق به خون بیگناهان جهان آلوده است سپاه خدمتگزار را تروریست مینامد. صد البته این اقدام نشان دیگری بر ضعف و فروپاشی هیمنه پوشالی آنان دارد و وعده های الهی محقق خواهد شد "وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِينَ".

آمریکایی ها امروز تنها به دنبال جنگ روانی علیه کشور اند، برای بر هم زدن جو بازار و متلاطم کردن اقتصاد ایران. بر کسی پوشیده نیست سپاه ما از سال ۲۰۰۷ در تحریم های موشکی و هسته ای و حقوق بشری و تروریستی بوده است. این ها چیز جدیدی نیست و تاثیری بر اراده و همبستگی ملت ما نخواهد داشت. می ماند جربزه رو در رویی با شیرمردان ایرانی. حالا دیگر از شرق مدیترانه تا غرب افغانستان گور آمریکایی هاست. دست از پا خطا کنند، باید هر روز جنازه سربازان یانکی ها را شماره کنیم. و چه زیبا فرمودند رهبر معظم انقلاب که دوران بزن درو ها تمام شده است . آمریکا از منطقه فرار خواهد کرد همان طور که از سوریه فرار کرد. عربستان و امارات هم که در باتلاق یمن فرو رفته اند و اسراییل آنقدر ضعیف است که همان موشک های غزه او را بس است.

همگام با ملت شجاع و غیور ایران عزیز، شبکه ملی ایثارگران کشور ضمن اعلام انزجار از اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می دارد تا پای جان بر سرآرمان های انقلاب اسلامی خواهیم ایستاد و از مسئولان به ویژه مجلس شورای اسلامی میخواهیم در اقدامی متقابل ارتش آمریکا و پنتاگون را در لیست گروهای تروریستی قرار دهد.

بار دیگر روز سوم شعبان را بهانه قرار داده و این روز را اولا به رهبر عظیم الشان انقلاب دامت برکاته و ثانیا به همه پاسداران عزیز و شجاع انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت گفته و مراتب قدردانی و تشکر صمیمانه خود از زحمات ارزشمند این عزیزان در عرصه های مختلف کشور را عرضه میداریم.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

شبکه ملی ایثارگران کشور

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها