به روز شده در: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح پس از پیوستن به پویش هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان، از مردم دعوت کرد که به پویش هلال‌احمر برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل گلستان و مازندران بپیوندند.
کد خبر: ۳۳۹۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸ - 28March 2019

دعوت وزیر دفاع از مردم برای کمک به سیل‌زدگانبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌‎پرس، امیر سرتیپ حاتمی با تبریک سال نو به همه مردم ایران اسلامی و ابراز همدردی با خانواده‌های جان‌باخته در سیل اخیر و شکرگزاری خاضعانه به درگاه پر عظمت خداوند به دلیل نزول رحمت الهی پس از خشکسالی‌های متوالی، ضمن پیوستن به پویش هلال احمر برای کمک به سیل‌زدگان، از مردم شریف دعوت کرد که به پویش هلال احمر برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل گلستان و مازندران بپیوندند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: هم‌اکنون فرصتی فراهم شده تا مردم ایران اسلامی با همدلی و وحدت در کنار هم ایستاده و همان‌گونه که در دوران دفاع مقدس با همدلی بر دشمن متجاوز پیروز شدیم و به عنوان کشوری مقتدر در عرصه جهانی معرفی شدیم و در این سال‌ها به لطف جوانان برومند در عرصه صنعت دفاعی پیشتاز جهان بودیم، این بار نیز در کنار دردهای هموطنان سیل‌زده و رنج‌دیده و با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود به هلال احمر زمینه را برای تأمین نیازمندی‌های هر چه بهتر مردم سیل زده فراهم کنیم.

وی تصریح کرد: امیدوارم بار دیگر همچون زلزله دلخراش کرمانشاه که اوج محبت‌های مردمی را شاهد بودیم و بخش‌های ویران شده این استان در زمان کوتاهی آباد شد، گلستان سیل‌زده ایران نیز با همت والای دولت خدمتگزار، تلاش‌های مجاهدانه نیروهای مسلح و کمک‌های مردم شریف ایران اسلامی همچون گذشته آباد شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه اینجانب با پرداخت کمکی ناچیز به پویش هلال احمر برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل گلستان و مازندران پیوستم تا سهمی ناچیز از همدلی و همراهی هموطنان داشته باشم، تصریح کرد: از تمام ایرانیان که همیشه در مهرورزی، نوع‌دوستی و احساس مسوولیت اجتماعی و کمک به هم نوع زبانزد جهانیان هستند دعوت به پیوستن به این پویش می‌کنم.

گفتنی است، در پی وقوع سیل ویرانگر در دو استان گلستان و مازندران و فرمان مقام معظم رهبری برای به کمک سیل‌زدگان و دستور رئیس جمهور برای بسیج امکانات جهت کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده، وزارت دفاع نیز با تمام امکانات در صحنه حضور یافت.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار