به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
سردار رحیمی:
رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه پلیس باید معلم اخلاق در جامعه باشد، گفت: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای قلیل با سوء‌رفتار، پلیس خدمتگزار را زیر سوال ببرند.
کد خبر: ۳۳۸۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲ - 18March 2019

پلیس باید معلم اخلاق در جامعه باشد/ اجازه نمی‌دهیم برخی پلیس را زیر سوال ببرندبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «حسین رحیمی» رئیس پلیس پایتخت در همایش مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار داشت: سخت کوشی، خستگی ناپذیری و تلاش مضاعف در سال 98، راهبرد پلیس تهران بزرگ است.

وی افزود: یک فرمانده نمونه باید با رفتاری پدرانه، برادرانه و متعهدانه حمایت از پرسنل و زیرمجموعه خود را در چارچوب قانون، در دستور کار مدیریتی قرار دهد.

رئیس پلیس تهران بزرگ اضافه کرد: رعایت سلسله مراتب سازمانی همراه با پشتکار، تعهد و مسئولیت پذیری رمز موفقیت در یک مجموعه عملیاتی همچون پلیس راهنمایی و رانندگی است.

وی با اشاره به مأموریت‌های پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: یک مأمور پلیس راهور معلم اخلاق و انضباط اجتماعی در جامعه است، رفتار مأمور پلیس باید سازنده، آموزش دهنده و آرامش بخش به جامعه باشد.

این مقام عالی انتظامی در ادامه با اشاره به آماده باش نیرو‌های پلیس فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در ایام نوروز یادآور شد: اجرای برنامه‌های نوروزی می‌بایست با برنامه ریزی صورت بگیرد. مردم با اعتماد به پلیس و حضور سبزپوشان ناجا، به سفر می‌روند و این حسن اعتماد، وظیفه ما را به عنوان خدمتگزار دو چندان می‌کند.

وی با بیان اینکه از نیرو‌های وظیفه شناس پلیس با تمام توان حمایت می‌کنیم، ادامه داد: در پیشبرد اهداف باید اقتدار توأم با رأفت را رویکرد قرار دهیم، در عین حال انضباط کاری باید مدنظر همه نیرو‌های پلیس باشد.

سردار رحیمی با اشاره به هدف گذاری پلیس برای کاهش سوانح و تصادفات رانندگی و جان باختگان خاطرنشان کرد: طرح «طاهر» پلیس یکی از برنامه‌های پلیس تهران بزرگ است که این طرح باید به یک نماد و الگو تبدیل شود.

وی با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم عده قلیل با سوء رفتار، مجموعه خدمتگزار پلیس را زیر سوال ببرند، تأکید کرد: برنامه‌هایمان را با تعیین اولویت به جد دنبال می‌کنیم.

بنا بر این گزارش، در این همایش سردار «محمدرضا مهماندار» نیز با ارائه گزارشی از عملکرد پلیس راهنمایی و رانندگی در سال جاری، اولویت‌های این پلیس را برای سال آینده برشمرد.

وی افزود: اولویت اصلی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ کاهش تصادفات و جان باختگان است.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار