به روز شده در: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۶
امام جمعه موقت تهران:
آیت‌الله صدیقی گفت: همانطور که رزمندگان ما فریب دشمن را نخوردند و با توکل به خدا مردانه مجاهدت کردند تا به پیروزی رسیدند از مسئولان می‌خواهم فریب دشمن را نخورند و تسلیم لوایح استعماری آنان نشوند.
کد خبر: ۳۳۴۴۰۷
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۰ - 21February 2019

مسئولان فریب لوایح استعماری دشمن را نخورندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اصفهان، آیت‌الله کاظم صدیقی عصر امروز در مراسم هفتمین روز شهادت 27 شهید مدافع امنیت با بیان اینکه هدف شهدا اعتلای کلمه الله، توحید و حفظ انقلاب اسلامی است اظهار داشت: شهدا مشعل عشق به خدا و تابلو توحید بودند که شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی در راس همه آنها است چراکه در یاری انقلاب و در کور کردن فتنه جزو بهترین‌ها بود.

وی با تبیین اینکه در فتنه ها قرآن روشن کننده و مبین راه است تاکید کرد: در کتاب خدا به مظلومین اجازه دفاع، قیام و در شرایطی اذن جنگ داده شده چنانکه قیام مستضعفان علیه مستکبرین عالم دارای سند قرآنی و الهی است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به فتنه دشمنان برای نابود کردن نور خداوند در زمین خاطرنشان کرد: دشمن می خواست در سوریه دشمنان اهل بیت را قتل عام کند و این گروه های مقاومت اعم از نجبا، حیدریون، فاطمیون، حشدالشعبی، بسیج و سپاه بودند که در برابر آنها ایستادگی کردند و از دین خدا تمام قد محافظت کردند.

وی با بیان اینکه آمریکا افرادی را با فرمول‌های روانشناسی، سیاسی و تربیتی به گرگ‌های خون‌خوار تبدیل می‌کند تاکید کرد: گمان نبرید آن ها فقط با ما مشکل دارند بلکه دشمنی آنها با اسلام و توحید است چنانکه این گرگهای خون آشام با پول کثیف عربستان در مسیر وسیعی از اروپا تا چچن قشون کشی کردند که بشاراسد را بیرون کنند اما همه دیدیم که رهبر الهی ما گفت بشار باید بماند و سرانجام مکر خدا و مقاومت نیروهای ما تمام نقشه و پول های دشمن را به سراب مبدل کرد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به تحرکات دشمن در سال 88، اذعان کرد: اروپا و آمریکا با ایجاد جنگ نرم و تحریک عوامل خود در کشور ما 8 ماه فتنه‌گری کرده و به دنبال پیاده کردن برنامه‌های خود در این کشور بودند اما مردم بصیر و ولایت‌مدار به خیابان‌ها آمدند و از ولایت و خون شهدا پاسداری کردند.

وی قیام رزمندگان و مردم را یک حرکت فرهنگی دانست و تصریح کرد: اگر این قیام نباشد بذر ایمان رشد نخواهد کرد و اگر این خون‌ها ریخته نشود، نجات انسان از جهنم، حرام‌خواری و دیگر فسادها میسر نمی‌شد و اگر این مرزبان‌ها نبودند، شما نمی‌توانستید برای شهدا مراسم بگیرید و مسجد و مکتب قرآن داشته باشید.

صدیقی با بیان اینکه مردم از اشرافیت و خودفروختگی برخی مسئولان به ستوه آمده اند ابراز کرد: مردم ما با وجود این همه مشکلات اقتصادی امسال با شکوه تر از گذشته در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند چراکه این مردم پیرو شهدایی هستند که برای خدا قیام کردند نه برای جاه و ثروت اندوزی حال زیبنده نیست که عده ای از مسئولان با زندگی اشرافی و وادادگی در برابر بیگانگان به این مردم خیانت کنند.

وی با اشاره به اینکه حضور ما در راهپیمایی ها در حالی که با امنیت کامل تجمع می کنیم مرهون خون شهدا و پاسداران امنیت است تصریح کرد: باید قدر این امنیت را دانست و بدانیم این امنیت از چه راهی برای ما میسر شده است.

صدیقی با اشاره به یاری خداوند از امت خود یادآور شد: شهیدان ما با اتکا به قدرت الهی با دست خالی در برابر دشمنان ایستادگی کردند و خدا نیز قدرتش را در وجود رزمندگان ما به دنیا نشان داد چنانکه یک وجب از خاک کشور را در 8 سال جنگ و سخت ترین شرایط اقتصادی به دشمنان نفروختند.

وی به دشمنان توصیه کرد: همانطور که رزمندگان ما فریب دشمن را نخوردند و مردانه در برابر آنها ایستادگی کردند تا مجاهدتهایشان نتیجه داد به مسئولان نیز توصیه می کنم فریب دشمنان را با لوایحی همچون FATF، پالرمو و ... نخوردند و از فشارهای اقتصادی نهراسند بلکه با توکل به خدا و تکیه بر توان جوانان کشور به فکر حل مشکلات باشند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها