به روز شده در: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲
با تلاش ماموران پلیس آگاهی صورت گرفت/
با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان خواف خراسان رضوی، فرد شیادی که بیش از 70 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: ۳۲۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۶ - 05November 2014

دستگیری کلاهبردار 70 میلیاردی در خواف

به گزارش دفاع پرس، سرهنگ "یزدانی" فرمانده انتظامی شهرستان خواف در تشریح این خبر گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه فردی با اجاره کردن زمین های معدنی شهرستان خواف و سایر شهر ها و فروش آن به صورت ملکی به دیگران بیش از 7 میلیارد تومان کلاهبرداری کرده است، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان خواف قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان خواف  ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند این کلاهبردار 35 ساله را شناسایی و تحت کنترل نامحسوس قرار دهند که پس از محرز شدن کلاهبرداری توسط متهم، در اقدامی ضربتی او را دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: در تحقیقات و بازجویی های فنی و پلیسی، متهم ابتدا هرگونه کلاهبرداری از مالباختگان را منکر شد اما در برابر شواهد و ادله موجود به کلاهبرداری  7 میلیارد تومانی با سوء استفاده از سادگی افراد و استفاده از اسناد جعلی از طریق فروش زمین های معدنی اعتراف کرد.

سرهنگ یزدانی با اشاره به اینکه متهم اقدامات مشابهی را نیز در بندرعباس انجام داده و  شاکیان زیادی داشت جهت بررسی پرونده به بندر عباس اعزام شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خواف در پایان به شهروندان توصیه کرد: شهروندان سعی کنند از طریق مراجع قانونی معاملات خود را انجام دهند و به هیچ وجه فریب چهره به ظاهر موجه این افراد را نخورند.
 
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار