به روز شده در: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۵
دبیرخانه‌ جشنواره‌ فجر برگزار می‌کند؛
سمینار پژوهشی «بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی» به همت دبیرخانه‌ی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر و با سخنرانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۳۲۹۰۷۱
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹ - 23January 2019

به گزارش گروه فرهنگ و هنر سمینار پژوهشی بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامیدفاع پرس، سمینار یک روزه «بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی» که شنبه ششم بهمن ماه 1397 در تالار کنفرانس تئاتر شهر برگزار خواهد شد، 10 پژوهشگر منتخب، مقالات پژوهشی خود را ارائه خواهند کرد.

به گفته‌ مهدی «حامد سقائیان»، دبیر علمی سمینار پژوهشی بررسی تئاتر پس از انقلاب اسلامی، این سمینار پژوهشی از 9 صبح آغاز و تا ساعت 18 ادامه خواهد داشت.

در این سمینار که با سخنرانی معاون امور هنری آغاز خواهد شد پژوهشگرانی همچون دکتر بهروز بختیاری، نیلوفر زارع، محمدرضا رسولی، پریسا کیومرثی، آیدا حق نژاد، دکتر حمیدرضا افشار، سید حسین رسولی، سید محمد مداح حسینی، مرجان پورغلامحسین، میرمحمدرضا حیدری و دکتر غلامحسین دولت آبادی مقالات خود را ارائه می کنند. همچنین در پایان نشست موضوعی با عنوان «تئاتر ایران پس از انقلاب اسلامی» با حضور نصرا... قادری، دکتر مجید سرسنگی و دکتر مهرداد رایانی مخصوص برگزار خواهد شد. شرکت در این سمینار برای پژوهشگران و علاقمندان آزاد است.

این سمینار در بخش «چهل سالگی انقلاب اسلامی است» برگزار خواهد شد و  مدیریت آن را «رضا صمدپور» بر عهده دارد.

سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر به دبیری «نادر برهانی مرند» از 22 بهمن تا چهارم اسفند برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار