به روز شده در: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۰
هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خرید ۴۱۷ عنوان کتاب را تصویب کرد.
کد خبر: ۳۲۷۴۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵ - 13January 2019

کتاب‌های مژگان کلهر، سیدمحمد بهشتی و شکوه قاسم‌نیا در لیست خرید ارشادبه گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، در جلسه 605 هیأت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خرید 417 عنوان کتاب در 60 هزار و 320 نسخه به مبلغ کل 15 میلیارد 87 میلیون ریال به تصویب رسید.

بر اساس این گزارش‌، در این فهرست کتاب‌هایی از ابراهیم حسن بیگی با عنوان «داستان پیامبران»، اسدالله شعبانی و افشین علا با عنوان «شعرهای شیرین برای بچه‌ها»، «افسانه ماهیگیر و مرغ آه» اثر فریبا کلهر، «من سیدمحمد حسینی بهشت هستم» نوشته سیدمحمد بهشتی، «برایم از قرآن بگو» اثر غلامرضا حیدری ابهری، «خاطرات خانه ابری» بهنام ناصح، «شعرهای شیرین برای بچه‌ها» از شکوه قاسم نیا و.... دیده می‌شود.
 
عناوین کتاب‌های مصوب برای خرید در سایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بارگذاری شده است. 
 
مراحل تحویل کتاب و سایر مدارک به شرح زیر است:
 
الف) ناشران محترم بعد از اطلاع از تصویب عناوین ارسالی‌شان همراه با کتاب‌های مصوب به میزان اعلام شده، به انبار کتاب واقع در: جاده مخصوص کرج، کیلومتر 10، روبروی شهاب خودرو، خیابان نخ زرین، خیابان شهید جلال، روبروی صنایع آموزشی (هنرستان پیام شهید)، تلفن: 51-44545149 ، مراجعه کنند و پس از تحویل کتاب‌ها و دریافت رسید انبار، طی مراجعه به امور مالی معاونت امور فرهنگی وزارتخانه (اتاق 325)، مدارک زیر را به مسئول ذی‌ربط تحویل دهند:
 
1-رسید انبار 2 برگی (نسخه ذی حسابی و امور مالی)
 
2-کپی پروانه نشر معتبر (از زمان تحوبل مدارک به معاونت، حداقل تا یک ماه اعتبار داشته باشد)
 
3-فاکتور فروش (اصل و تصویر):
الف)باید در سربرگ انتشارات و به صورت رسمی باشد (داشتن آرم، نشانی و شماره تلفن انتشارات در سربرگ الزامی است
ب) فاکتورها دارای شماره و تاریخ باشند و تاریخ فاکتور و تاریخ رسید انبار برابر باشند.
ج) در قسمت خریدار ، فقط نام معاونت امور فرهنگی ذکر شود .
 
د) از اعلام شماره حساب و مانده بدهی در داخل فاکتور اجتناب شود .
 
و) مهر و امضاء فقط با خودکار یا قلم جوهر آبی مورد قبول است.
 
4- پرینت شماره شبا بانک ملی و تأییدیه بانک به نام صاحب پروانه نشر یا انتشارات
 
ب) ناشرانی که بخشی از مصوبات‌شان جزو انتخاب‌های کانون فرهنگی مساجد است، قبل از مراجعه به انبار عمومی، برای تحویل عناوین مربوطه، به انبار این نهاد واقع در جاده مخصوص کرج، تهرانسر، بلوار گلها، مجتمع سازمان نهضت سواد آموزی، انبار مرکزی ستاد اقامه نماز (آقای بی‌پروا)، تلفن:44519232 و 09121474401 مراجعه کنند.
 
ج) ناشران محترم هنگام دریافت رسید انبار، حتماً به تطبیق اطلاعات مندرج در آن با مشخصات کتاب بپردازند تا درصورت مغایرت‌های احتمالی، مراتب مورد رسیدگی قرار گیرد، در غیر این صورت اعمال تغییرات در مراحل بعدی میسر نخواهد بود.
 
د) مهلت مراجعه به انبار و تحویل کتاب و مدارک تا سه ماه بعد از اعلام در سایت است. از این رو باتوجه به اقتضائات اداری – مالی  معاونت، مراجعات بعد از مهلت مقرر مورد رسیدگی قرار نمی‌گیرد.

 انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار