به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
شاه‌آبادی در آیین تکریم و معارفه مدیر رادیو معارف:
معاون صدای رسانه ملی گفت: علی‌رغم همه محدودیت‌هایی که رادیو معارف داشته نه تنها توانسته به فعالیت خود ادامه بدهد بلکه از حمایت علما و مراجع دینی هم برخوردار بوده است.
کد خبر: ۳۱۹۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲ - 19November 2018

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی در آیین تودیع و معارفه مدیر رادیو معارف با اشاره به گردن نهادن به قانون بازنشستگی اظهار داشت: مجبوریم به این قانون گردن نهیم که کسی رادیو را متهم به این مورد نکند که از قانون سر پیچی می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: امیدوارم فاصله‌ای که با بازنشستگی آقای تونه‌ای صورت می‌گیرد، فقط فاصله‌ای صرفا اداری باشد و همچنان رادیو معارف بتواند به نحو مقتضی از قلم، دانش و تجارب ایشان بهره ببرد.

شاه‌آبادی در بخش دیگر سخنانش ضمن خیر مقدم به مسعود کاویانی سرپرست جدید رادیو معارف، گفت: ایشان یار وهمکار فداکاری برای آقای تونه‌ای بودند که امیدوارم در دوره مسئولیت ایشان چنانچه ضعف و کاستی بود، جبران و کار‌های خوبی در رادیو معارف ادامه پیدا کند.

معاون صدای رسانه ملی با بیان اینکه بالاترین افتخار برای رادیو معارف، حمایت علما و مراجع دینی از این رسانه است تصریح کرد: کمترین نقد را نسبت به رادیو معارف شنیده است.

وی مهمترین ویژگی این رادیو را پیدا کردن مخاطب دانست و ادامه داد: رادیو معارف برای مخاطبانش دستاورد خوبی دارد تا جایی که به نحو احسن از او استفاده می‌کند.

شاه‌آبادی با بیان اینکه علی رغم همه محدودیت‌هایی که وجود دارد، این رسانه به خوبی توانسته به فعالیت خود ادامه بدهد، گفت: رادیو معارف رادیویی کم غلط و اشتباه است که بخش مهم این توفیق به تیم مدیریتی و عقبه نیروی انسانی بر می‌گردد که از استخوان بندی خوبی برخوردار است که به پشتوانه آن‌ها توانسته بعد از 20 سال فعالیت، همچنان نقش آفرین باشد.

در ادامه آیین تکریم و تودیع مجتبی تونه‌ای مدیر سابق رادیو معارف و معارفه مسعود کاویانی سرپرست رادیو معارف برگزار شد.

در بخش دوم این جلسه رؤسای کمیته‌های ۶ گانه «چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو» حامد فاتحی «رئیس کمیته اطلاع رسانی رسانه‌ها، تبلیغات و مراسم چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»، شهرام ملازاده «رئیس کمیته داوری چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»، امیر بیات «رئیس کمیته پشتیبانی و تدارکات چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»، حمید رضا غیاثوند «رئیس کمیته فنی چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو»، مهدی شاملو «رئیس کمیته فضای مجازی چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو» و مرتضی صرفی «رئیس کمیته امنیت چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو» احکام خود را از سوی دکتر شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی گرفتند.

همچنین طی حکمی محمد اخگری به عنوان رئیس کمیته ششمین اجلاس جهانی صدا انتخاب شدند.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها