به روز شده در: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۹
«احمدعلی موهبتی» امروز در مراسمی به عنوان استاندار جدید سیستان و بلوچستان معرفی شد.
کد خبر: ۳۱۸۹۷۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶ - 17November 2018

موهبتی به عنوان استاندار جدید سیستان و بلوچستان معرفی شدبه گزارش دفاع پرس از زاهدان، «احمدعلی موهبتی» امروز در مراسمی با حضور معاونان سیاسی و پارلمانی وزیر کشور، آیت‌‌الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان، مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت، نمایندگان مجلس و جمعی از مقامات کشوری و استانی به عنوان استاندار جدید سیستان و بلوچستان معرفی شد. 

«اسماعیل جبارزاده» معاون سیاسی وزیر کشور در آیین تودیع و معارفه استاندار سابق و جدید سیستان و بلوچستان در تالار فردوسی زاهدان اظهار داشت: نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به این استان فرصتی بسیار بزرگ است که مدیران به ویژه استاندار سیستان و بلوچستان باید به نحو احسن از آن استفاده کنند.

وی افزود: سراغ نداریم مسئولی در وزارت کشور درخواستی از سیستان و بلوچستان را پاسخ منفی داده باشد این در حالی است که دیگر استان های کشور از چنین فرصتی برخوردار نیستند.

معاون سیاسی وزیر کشور ادامه داد: دولت یازدهم و دوازدهم توجه خاصی به سیستان و بلوچستان دارند و همه مدیران و مسئولان در وزارت کشور برای رفع مشکلات و محرومیت‌های این استان تلاش می کنند.

جبارزاده با اشاره به عملکرد استاندار سابق سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سید دانیال محبی از جمله استاندارانی بود که با تمام توان برای خدمت به مردم تلاش کرد و در میان دیگر استانداران بیشترین پیگیری‌ها از جانب وی انجام می‌شد.

وی با بیان اینکه در دوره جدید انتصاب استانداران، سیستان و بلوچستان نخستین استان برای معرفی استاندار جدید است، ادامه داد: براساس معیارها و شرایطی که برای سمت استانداری در نظر گرفته شده بود، «احمدعلی موهبتی» به سبب داشتن شرایط لازم و شاخص‌های مورد به عنوان استاندار جدید این استان انتخاب شد زیرا هم از نظر سنی جوان است و هم از نظر تجربی با شرایط سیستان و بلوچستان کاملا آشناست.

معاون سیاسی وزیر کشور خطاب به استاندار جدید سیستان و بلوچستان گفت: توصیه می کنم از فرصت و نگاه ویژه‌ای که در دولت و وزارت کشور نسبت به این استان وجود دارد استفاده شود.

جبارزاده خاطرنشان کرد: کادرسازی و تربیت نیروهای متعهد و کارآمد به عنوان استانداران آینده، توجه به نخبگان و استفاده صحیح از ظرفیت بانوان و جوانان از دیگر انتظارات وزارت کشور از استاندار جدید سیستان و بلوچستان است.

در این مراسم از سید دانیال محبی که حدود یک سال سکان مدیریت ارشد استان سیستان و بلوچستان را بر عهده داشت، تجلیل و قدردانی شد.

فرمانداری شهرستان‌های سراوان، چابهار، تربت حیدریه و مشهد از جمله سوابق کاری احمدعلی موهبتی استاندار جدید سیستان و بلوچستان است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها