به روز شده در: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
فیلم کوتاه تهران/ ۴
برنامه سومین روز اکران آثار راه‌یافته به سی‌ و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.
کد خبر: ۳۱۷۷۸۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۰ - 11November 2018

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، برنامه‌ اکران آثار راه یافته به جشنواره سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم «کوتاه تهران» در پردیس سینمایی ملت، روز یکشنبه بیستم آبان ۱۳۹۷ به شرح زیر اعلام شد.

سالن ۱

سانس ۱ ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰

بخش بین‌الملل/ نمایش دوم
آگورو/ دیوید دوتل واسکوسا/ انیمیشن/ پرتغال
یوور/ ادیسون سانچز روسو/ تجربی/ کلمبیا
محکوم به مرگ/ فرانچسکو/ روسو/ استونی
۹۰ ثانیه در کره شمالی/ رانکو پاکوویچ/مستند/ هلند
مری و هفت کوتوله/ ریهو اونت/ انیمیشن/ استونی
آریا/ میرسینی اریستیدو/ داستانی/ قبرس
چهره‌ی کارلوتا/ ولنتین ریدل - فردریک شولد/ مستند/ آلمان

سانس ۲ ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳

بخش بین‌الملل/ نمایش اول
رقص خاموش/ جیم یو - را/ داستانی/ کره جنوبی
ایستگاه‌ها/ جولین هوگر/ مستند/ فرانسه
سگ سیاه/ جاشوآ تات‌هیل/ انیمیشن/ آمریکا
بکر/ یوهانس باخمن/ داستانی/ سوییس
مخروبه/ جولیو او راموس/ داستانی/ آمریکا
ریل گذاری/ شونساکو هایاشی/ انیمیشن/ ژاپن

سانس ۳ ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵

بخش بین‌الملل/ نمایش اول
آخر هفته‌ها/ تره ور خیمه نز/ انیمیشن/ آمریکا
قضاوت/ ریموند ریبی گوتیرز/ داستانی/ فیلیپین
مادر و کودک/ میا مولارکی/ مستند/ ایرلند
مرگ، پدر و پسر/ وینسنت پارانود/ انیمیشن/ فرانسه
آلپ جادویی/ مارکو اسکوتوزی - آندریا بروسا/ داستانی/ فرانسه
نهایت کیمیا/ استیسی استیرز/ تجربی/ آمریکا

سانس ۴ ساعت ۱۹ - ۱۷:۳۰

بخش بین‌الملل/ نمایش اول
خال دروغین/ رینا سنگوپتا/ داستانی/ هند
مدار/ دلیا هس/ انیمیشن/ سوییس
عشق من، دوست من/ آندریانو/ والریو/ مستند/ فرانسه
جایی که گذشته در آن زندگی می‌کند/ لی مینوگ - جی/ انیمیشن/ کره
چوپان خوب/ ایوار انولت/ داستانی/ استونی
سرودهای مسکو/ دیمیتری ونکوف/ روسیه
اسکله/ استفانی کولک/ داستانی/ هلند

سانس ۵ ساعت ۲۱:۱۵ - ۱۹:۴۵

بخش بین‌الملل/ نمایش اول
خاطرات/ ماکی ساتاکه/ مستند/ ژاپن
۵یورو/ سرگه الیساده/ انیمیشن/ فرانسه
سده/ ربکا رومل/ داستانی/ استونی
زیر زمین/ نایرا سانز فوئنتس/ مستند/ اسپانیا
میوه‌ی ابر/ کاترینا کارهانکو وا/ انیمیشن/ جمهوری چک
ابر انبوه/ وانگ چوئک‌مان/ داستانی/ هونگ کونگ

سانس ۶ ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲

بخش بین‌الملل/ جنبی/ برگزیده فیلم‌های استونی در سال‌های اخیر/ نمایش دوم
صبحانه روی چمن/ اریک آلونورم، ماری پا کاس، مایکل رها، ماری لیس‌ربانه/ انیمیشن/ استونی
زندگی پیش از زندگی/ روآ هیدمتز/ انیمیشن/ استونی
دنیای شکننده/ انتس تمیک/ مستند/ استونی
روز ملی پدر/ ادموندز یانسونز/ انیمیشن/ استونی
فضای خالی/ اولو پیکوف/ انیمیشن/ استونی
هجوم/ یونی مانیستو/ انیمیشن/ استونی
خرابه/ مارتینس کلمت/ انیمیشن/ استونی
آسیاب مگس/ آنولورا توتلبرگ/ انیمیشن/ استونی

سالن ۲

سانس ۱ ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
کارما/ عرشیا زینعلی
برف تابستان/ امین چادگانی
تنفس/ فرشید ایوبی نژاد
جشن/ بهنام عابدی

سانس ۲ ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
دگردیسی/ سالار شریفی
طاغی/ کوروش عسگری
همه آن چیزها/ شهرام میراب اقدم
دریا موج موج می‌لرزد/ امیر غلامی
قرار/ امید شمس

سانس ۳ ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
تلخ/ مجید اسماعیلی
تیری در تاریکی/ علی عرفان فرهادی
تاول/ مرتضی شمس
تشریح/ شیاوش شهابی
عروس دریایی/ مهدی بوستانی شهر بابکی

سانس ۴ ساعت ۱۹ - ۱۷:۳۰

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
عروسک/ علی دلکاری
شهرک خصوصی/ حمید باب‌الحوائجی
سرلاک/ مهرداد حسنی
گربه خیس/ محمد داودی
آدم پران/ امیررضا جلالیان

سانس ۵ ساعت ۲۱:۴۵ - ۱۹:۴۵

بخش ملی/ نمایش اول
بین ما/ مرتضی خانجانی
ثبوت/ مصطفی سلیمانی
ماه سرخ/ نازیلا رجاییه
بازگشت/ شهریار پور سیدیان
تاخیر/ علی عسگری

سانس ۶ ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
پیاده/ شکوفا کریمی
استخوان/ غلامرضا حیدری
چندش/ رضا نجاتی
شاه رخ/ یاسر خیر

سالن ۳

سانس ۱ ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰

بخش ملی/ مستند/ نمایش دوم
قارشلق/ رضا غلامی مطلق
لوتوس/ محمدرضا وطن دوست
صف سلام/ هادی آفریده
پرنده آزادی/ فرهاد بهبهانی

سانس ۲ ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳

بخش ملی/ تجربی/ نمایش اول
کپسول/ محمد مهدی رسولی
تقدیم به سانسور/ نیما حسندخت
نبودن/ پویا رضی
زندگی لزج/ محسن مهری دروی
دو از پنج/ نرگس نیک سیرت
سینساید یا هیچکس باور نمیکنه ولی پلیسا بیخودی افتادن دنبال من/ عطا مجابی
مخلوق/ مهراد شاهی
هلی شات/ ایرج کیانیان

سانس ۳ ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
اهل آب/ آزاده بی‌زار گیتی
داستان فیکا و فیدان/ دلاور دوستانیان
آرزلار آغاجی/ مهدی شاداب و مریم صبوری
«f۵۵»/ ناصر ناصرپور

سانس ۴ ساعت ۱۷:۳۰ ـ ۱۹

بخش ملی/ مستند/ نمایش دوم
بی‌گدار/ علیرضا دهقان
برج رادکان/ حجت حیدری و احسان ملازاده
جوکر/ سجاد ایمانی

سانس ۵ ساعت ۲۱:۴۵ - ۱۹:۴۵

بخش ملی/ انیمیشن/ نمایش دوم
بدو رستم بدو/ حسین ملایمی
چراغی بیافروز/ ارشاد رهبر صبح‌خیز
منو ببین/ رضا مهرانفر
روباه/ صادق جوادی
درون یک چارچوب/ جعفر صیادی
نفت و خون/ کاوه سیستانی
قهرمان/ کیانوش عابدی
گرگم و گله می‌برم/ امیرهوشنگ معین
سنگ‌های سپید/ فاطمه حسنی
قطار/ جعفر مطوری
پر/ هادی امیری و رها فرجی

سانس ۶ ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲

بخش ملی/ مستند/ نمایش دوم
کنسرسیوم/ ضیا حاتمی
زندگی روی خاکریز/ حجت طاهری
جام در آفساید/ فرهاد درودگر

سالن ۴

سانس ۱ ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
یک حلقه معمولی/ نوا رضوانی
بی‌سیم/ مجید کلانتر و سامان صالحی فشمی
توت/ تیمور قادری
ساکنین طبقه آخر/ امیر جلالی
آنسوی دریاچه/ عماد خدا‌بخش

سانس ۲ ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
بقای اصلح/ سینا قنادان
دزدانه/ مهران امیر حسینی
زروان/ ندا چترآبنوس
سکون/ مهدی برجیان
آتی/ مهدی راوش
شهر بازی/ کاوه مظاهری

سانس ۳ ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
بدل/ روناک جعفری
پرواز ماهی‌ها/ محمد توریوریان
پاپ کرن/ میلاد فرج‌اللهی
نفش/ فرنوش صمدی
تلقین/ اشکان خیل‌نژاد

سانس ۴ ساعت ۱۹ - ۱۷:۳۰

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
برادر/ نوشین معراجی
کروکودآیل/ ایمان خوشنودی
هدیه/ سحر ستوده
سیندرلا/ مهدی آقاجانی

سانس ۵ ساعت ۲۱:۴۵ - ۱۹:۴۵

بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
شرعی/ داریوش شهبازی
پوست خرس/ محمدمهدی باقری
شکستگی/ شهرام خطی
کاور/ وحید الوندی فر
گسل/ سهیل امیریوسفی

سانس ۶ ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲

بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
بذار یه امشب بگذره/ حامد قاسمی
چشم آبی/ امین صامتی
ذبح/ سامان حسین‌پور و آکو زندکریمی
دم عید/ میلاد محمدی
بایرن مونیخ/ نگین امین زاده
کوهریگ/ علی زمانی عصمتی

انتهای پیام/ ۱۶۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار