به روز شده در: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
فیلم کوتاه تهران/۳
برنامه دومین روز اکران آثار راه یافته به سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.
کد خبر: ۳۱۷۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۰ - 10November 2018

برنامه اکران دومین روز جشنواره فیلم کوتاه تهرانبه گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، برنامه‌ اکران آثار راه یافته به جشنواره سی‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم «کوتاه تهران» در پردیس سینمایی ملت، روز شنبه آبان ۱۳۹۷ به شرح زیر اعلام شد.

سالن ۱
سانس ۱ ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰

بخش بین‌الملل/ نمایش دوم

بازگشت/ پانگ - چوآن هوآنگ/ مستند/ فرانسه
حریف/ دیمیتریو الورز/ داستانی/ اسپانیا
پدربزرگ شیرماهی/ لوکریس آندریا/ انیمیشن/ فرانسه
ایکو مانیه وا/ آیزاک رویز گاستلوم/ تجربی/ مکزیک
سه روز آگوست/ مدلی لنه/ داستانی/ استونی
جزیره/ روری بایرن/ انیمیشن/ ایرلند
مأموریت تلفنی/ لنار کامالوف/ داستانی/ روسیه

سانس ۲ ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳
بخش بین‌الملل/ نمایش دوم
شیطان/ کارلوس تاپیا/ داستانی/ سوییس
خاطرات بخش آلمانی جنوب غربی آفریقا/ کریستین زیپفل/ تجربی/ آلمان
و تابستان چه می‌گوید/ پایال کاپادیا/ مستند/ هند
بیرون/ آن کاستالدو/ انیمیشن/ فرانسه
پانزده/ سامح علا/ داستانی/ مصر
یک شب آرام/ چیو یانگ/ داستانی/ چین
عصر/ لوییس باگال/ انیمیشن/ ایرلند

سانس ۳ ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵
بخش بین‌الملل/ نمایش دوم
توقیف/ نیکو بونومولو/ انیمیشن/ ایتالیا
پادشاه سوم/ کریستف اولیور اشترونک/ داستانی/ آلمان
مانع/ ریستو - پکا بلام/ تجربی/ فنلاند
دهانه‌ی آتش/ لوسیانو پرز فرناندز/ مستند/ برزیل
سوسک ته خیابان/ خوان ویوس لوزانو/ داستانی/ اسپانیا
۳۲آربیت/ ویکتور اوروزکو رامیرز/ انیمیشن/ مکزیک - آلمان
قاره هشتم/ یور گوس/ مستند/ یونان

سانس ۴ ساعت ۱۹ - ۱۷:۳۰
بخش بین‌الملل/ نمایش اول
آگورو/ دیوید دوتل واسکوسا/ انیمیشن/ پرتغال
یوور/ ادیسون سانچز روسو/ تجربی/ کلمبیا
محکوم به مرگ/ فرانچسکو/ روسو/ استونی
۹۰ ثانیه در کره شمالی/ رانکو پاکوویچ/مستند/ هلند
مری و هفت کوتوله/ ریهو اونت/ انیمیشن/ استونی
آریا/ میرسینی اریستیدو/ داستانی/ قبرس
چهره‌ی کارلوتا/ ولنتین ریدل - فردریک شولد/ مستند/ آلمان

سانس ۵
بخش بین‌الملل/ نمایش اول
روح‌القدس/ امیر احمد قزوینی و محمد کریم‌پور
مثل بچه آدم/ آرین وزیر دفتری
بدو رستم بدو/ حسین ملایمی
موج کوتاه/ محمد اسماعیلی
گرگم و گله میبرم/ امیر هوشنگ معین
تشریح/ سیاوش شهابی

سانس ۶ ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲
بخش بین‌الملل/ جنبی/ برگزیده فیلم‌های تامپره در سال‌های اخیر/ نمایش دوم
آزاد/ اوکونوتیلاینن/ مستند/ فنلاند
فانتازی/ تیمونیکی/ داستانی/ فنلاند
شیک/ ویرپی سوتاری/ مستند/ فنلاند
تولد/ هانرینا مویساینن/ انیمیشن/ فنلاند
در رویا هستیم/ حنا ولکی، اسو لهتولا/ انیمیشن/ فنلاند
گوش کن/ حامی رمضان/ داستانی/ فنلاند
قلب زمین/ کایزا آستیکاینن/ مستند/ فنلاند

سالن۲
سانس ۱ - ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰
بخش ملی/ بخش جنبی/ کتاب و سینما
من زالم/ هومن نادری
موج کوتاه/ محمد اسماعیلی
دیده بان/ نرگس رستمی معز
عاذلان/ امیرحسین رکنی
بچه/ مصیب حنایی
گیر/ محمد رحمتی
بی زمین/ سرور مهدی بیگی

 

سانس ۲ - ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳
بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
«۲۰»/ بهرنگ میرزایی
در بین/ علییار راستی
گورستان خیس/ مریم یاوری
فنگ شویی وارونه/ زیور حجتی
تو هنوز اینجایی/ کتایون پرمر و محمد روحبخش

سانس ۳ - ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵
بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
نرمش/ شاهین علیخانپور
شور، شوق و اندکی شیدایی/ ژینوس پدرام، آرش دهقان شاد
کدر/ ابوذر پاک نژاد
افسرده نیستم/ محمد ارسلان
ملاقات خصوصی/ فرهاد غریبی کلاله
موج کوتاه/ محمد اسماعیلی

سانس ۴ - ساعت ۱۹ - ۱۷:۳۰
بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
در پرسپکتیو/ عرشیا زینعلی
پسرم مرده/ سالار نسبی طهرانی
ده صبح/ علی ثابت قدم
دام/ داریوش غذبانی
لال/ آرین لطفعلیان
تکلیف/ علی خوشدونی

سانس۵ - ساعت ۲۱:۱۵ - ۱۹:۴۵
بخش ملی/ داستانی/ نمایش دوم
در موقعیت B6 / رضا علائی
تله/ شیرین اخلاصی
مثلا فیصل/ امیر رضا زرین‌بخش
دایان/ فرود عوض پور
گاو آمریکایی/ فاطمه طوسی
دریای تلخ/ فاطمه احمدی

سانس۶ - ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲
بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
میدان بن بست/ آرش شفیعی رئوف
برودت تابستان/ مهران کلنگ دار
ارتکاس/ نگین همایونپور
خانه عروسک/ سلیمان ابراهیمی
مثل بچه آدم/ آرین وزیر دفتری

 

سالن ۳
سانس ۱ ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰
بخش ملی/ مستند/ نمایش دوم
فرزند/ رضا فخاری
آشنگ/ محمد صادق اسماعیلی
بی سرزمین تر از باد/ غلامرضا جعفری

سانس ۲ ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳
بخش ملی/ تجربی/ نمایش دوم
ترجمه‌ی افول/ محمدجواد عبداله‌زاده
تراداد/ محدثه تیموری
دخمه/ علیرضا ربیع مقدم
بالین/ احسان شادمانی
ارشیا/ پویا هاشمی
وارونگی/ امیرحسین ریاحی
پسر دریا/ عباس جلالی یکتا
لاوراتوار/ علی همراز

سانس ۳ ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵
بخش ملی/ مستند/ نمایش اول
فنس/ ابراهیم فرمانی
دیده بان و بانو/ محمد صفا
جاده‌های برفی/ هایده مرادی

سانس ۴ ساعت ۱۹ - ۱۷:۳۰
بخش ملی/ مستند/ نمایش اول
۳۳۰ سی سی خاطره/ الهام معروفی
لگراند/ علی شاه محمدی
شهر زیبای من/ الهام آقالری
ضحاک/ محمدعلی هاشم‌پور

سانس ۵ ساعت ۲۱:۴۵ - ۱۹:۴۵
بخش ملی/ انیمیشن/ نمایش اول
یین و یانگ/ علی علیزاده
سینک/ محبوبه کلایی
پالیزار/ امیرحسین رحیم‌زاده
چشم انداز خالی/ علی زارع قنات‌نوری
آلفابت/ کیانوش عابدی
ماهیگیر و بهار/ سید حسن سلطانی
دیده بان/ نرگس رستمی معز
یکی بود یکی نبود/ مهین جواهریان
فصل انگورها/ فرزانه قبادی
بالزی/ سید محسن پورمحسنی شکیب

سانس ۶ ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲
بخش ملی/ مستند/ نمایش دوم
داستان عروسک‌ها/ سید مصطفی فخاری نیری
خواب فرش/ الهام حسامی
بهای خون/ مرجان خسروی
این خانه تو نیست/ میثم پورجعفری

سالن ۴
سانس ۱ ساعت ۱۱:۳۰ - ۱۰
بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
پیاده/ شکوفا کریمی
استخوان/ غلامرضا حیدری
چندش/ رضا نجاتی
شاه رخ/ یاسر خیر

سانس ۲ ساعت ۱۴:۳۰ - ۱۳
بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
سبز کبود/ فروزان جلالی
ورم/ امید وفایی
سزارین/ امید وفایی
روح‌القدس/ محمد کریم‌پور و امیر احمد قزوینی
بچه خور/ محمد کارت

سانس ۳ ساعت ۱۶:۴۵ - ۱۵:۱۵
بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
عروسک/ علی دلکاری
شهرک خصوصی/ حمید باب‌الحوائجی
سرلاک/ مهرداد حسنی
گربه خیس/ محمد داودی
آدم پران/ امیررضا جلالیان

سانس ۴ ساعت ۱۹ - ۱۷:۳۰
بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
قاشق خالی/ دهقان محمدی
شهروند/ مهدی مختاری
یک شب/ آیدا علی مددی
سرسام/ سیدوحید حسینی نامی و نوید نامی

سانس ۵ ساعت ۲۱:۴۵ - ۱۹:۴۵
بخش ملی/ مستند/ نمایش اول
قارشلق/ رضا غلامی مطلق
لوتوس/ محمدرضا وطن دوست
صف سلام/ هادی آفریده
پرنده آزادی/ فرهاد بهبهانی

سانس ۶ ساعت ۲۳:۳۰ - ۲۲
بخش ملی/ داستانی/ نمایش اول
مادر/ ماریا ماوتی
گوشه‌ها و زاویه‌ها/ مجتبی حیدری و جبار اوجاقلو
«s»/ حامد اصلانی
زیستن/ پیام شادنیا
فیبولا/ داود رضایی

انتهای پیام/ ۱۶۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار