به روز شده در: ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱
واعظی در حاشیه جلسه دولت:
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه وضعیت خدمت‌رسانی به زائرین اربعین نسبت به سال قبل بهتر بود، گفت: البته هنوز اشکالاتی وجود دارد اما نباید کارهای صورت گرفته را نادیده بگیریم و روی مشکلات این همه تبلیغ شود.
کد خبر: ۳۱۶۲۹۹
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵ - 31October 2018

مذاکرات با اروپا مسیر خوبی را طی می‌کند/ خدمت رسانی اربعین نسبت به سال قبل بهتر بودبه گزارش گروه اخبار داخلی دفاع پرس، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور، در حاشیه جلسه هیات دولت، با حضور در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوالی درباره ارزیابی از وضعیت خدمت‌رسانی به زائران اربعین اظهار داشت: من از مرز چزابه و شلمچه بازدید داشتم و دیدم که وضعیت نسبت به سال گذشته خیلی بهتر شده بود.

وی ادامه داد: البته باید قبول کرد که هنوز اشکالاتی وجود دارد اما نباید کارهای صورت گرفته را نادید بگیریم و روی مشکلات این همه تبلیغ شود. نباید یک اشکال 40 ساعته را بزرگ کرد.

واعظی گفت: ما به عنوان دولت نه به عنوان کار اداری بلکه به عنوان کار اعتقادی وارد شدیم. جابجایی دو میلیون نفر کار بزرگی است که باید از مردم ایران و مردم عزیزمان در استان ایلام و خوزستان تشکر کنیم.

رئیس دفتر رئیس جمهور در خصوص حواشی اخیر میان ایران و دانمارک و احضار سفیرمان در آن کشور تصریح کرد: همین امروز آقای رئیس جمهور از وزارت امور خارجه خواستند این موضوع رسیدگی شود.

واعظی درخصوص 13 آبان و فضاسازی آمریکایی‌ها برای اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران اظهار داشت: تلاش آمریکا فشار به ایران مردم و نظام است اما برای مقابله با آن، کمیته‌های مختلف تشکیل شده و همه مشغول برنامه‌ریزی هستند. برای همین  آقای رئیس جمهور گفتند در 13 آبان هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

وی درباره موضوع spv (مبادلات بانکی ایران و اروپا) نیز گفت: این مسئله قطعا هفته آینده انجام می‌شود. مذاکره ما با اروپا مسیر خوبی را طی می‌کند و مسائلی که در چند ماه پیش رخ داده، بیشتر روانی بوده است.

انتهای پیام/ 151

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار