به روز شده در: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۹
بسیج دانش‌آموزی شهرستان «مهریز»:
بسیج دانش‌آموزی شهرستان «مهریز» در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما دانش‌آموزان بسیجی مهریز، افتخار داریم که در سرزمین ایران اسلامی زندگی می‌کنیم و به همه‌‌ افتخارات‌مان می‌بالیم و در مقابل همه سختی‌ها و فشار‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به حول و قوه الهی قدرت‌مندانه می‌ایستیم.
کد خبر: ۳۱۶۲۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷ - 31October 2018

شهادت «محمد حسین فهمیده» نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایرانبه گزارش دفاع پرس از یزد، بسیج دانش‌آموزی شهرستان «مهریز» به‌مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی، بیانیه‌ای به‌شرح زیر صادر کرده است.

در این بیانیه آمده است:

باسمه تعالی

رهبر ما آن طفل ۱۳ ساله‌ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صد‌ها زبان و قلم ما بزرگ‌تر است، خود را زیر تانک دشمن انداخت و آن را منهدم و خود نیز شربت شهادت نوشید. امام خمینی (رحمت‌الله علیه)

هشتم آبان‌ماه یادآور ازخودگذشتگی و شجاعت، رشادت و شهادت مظلومانه دانش‌آموز بسیجی شهید «محمد حسین فهمیده» است، شهادتی که نقطه عطفی در طول دوران تاریخ انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس شد و روز بسیج دانش‌آموزی را رقم زد و به ثبت رساند.

هفته بسیج دانش‌آموزی تجلی ایمان و اراده بزرگ مردان کوچک و متدینی است که دفاع از اصول و مبانی اسلام ناب محمدی (ص) و پاسداری از خون شهیدان را افتخاری بی‌بدیل می‌دانند.

دانش‌آموزان بسیجی ایران اسلامی یک‌پارچه و یک‌صدا انزجار خود را از تحریم‌های ناجوانمردانه و ظالمانه استکبار جهانی به
سرکردگی آمریکای جهان‌خوار و اسرائیل غاصب جنایت‌کار اعلام نموده و معتقدند با اتکاء به تدابیر راه‌گشا و حکیمانه رهبر انقلاب و بهره‌گیری از تجربیات دوران پرافتخار دفاع مقدس در اجرای اقتصاد مقاومتی، مشت محکم دیگری بر دهان یاوه‌گوی استکبار زده خواهد شد.

ما دانش‌آموزان بسیجی شهرستان «مهریز» از تمام کسانی که با عناوینی فریبنده در جهت تثبیت و تضمین منافع ظالمان و تضییع و پایمال کردن حقوق مظلومین و ملت‌های ستمدیده در حال حرکت هستند، می‌خواهیم که روش انسانی را در پیش گرفته و در مقابل رژیم‌های کودک‌کش منطقه و جهان همچون شجره خبیثه آل سعود و رژیم نامشروع صهیونیستی و آمریکای بدعهد و عهد‌شکن ایستاده و فریب چهره بزک کرده آن‌ها را نخورند.

ما دانش‌آموزان بسیجی مهریز، افتخار داریم که در سرزمین ایران اسلامی زندگی می‌کنیم و به همه‌‌ افتخارات‌مان می‌بالیم و در مقابل همه سختی‌ها و فشار‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به حول و قوه الهی قدرت‌مندانه می‌ایستیم؛ و به‌عنوان بسیجی رهبر عزیزمان حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و در تبعیت از فرمایشات ایشان و امام راحل کمر همت بسته و با توجه به ماهیت استکباری شیطان بزرگ، بیش از گذشته دشمنی و نفرت خود را با فریاد بلند «مرگ بر آمریکا» به گوش همه جهان می‌رسانیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها