به روز شده در: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۲
رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان کرمانشاه:
«غلام الواری» گفت: امنیت ملی در هر کشوری در واقع توانایی یک کشور در جهت حفظ ارزش‌های خود در مقابل تهدیدات دشمنان داخلی و خارجی است.
کد خبر: ۳۱۵۳۰۴
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳ - 24October 2018

معارفه دادستان نظامی کرمانشاهبه گزارش دفاع پرس از کرمانشاه، «غلام الواری» رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان کرمانشاه در مراسم تودیع و معارفه دادستان نظامی استان، امنیت را رکن اصلی هرجامعه‌ای دانست و اظهار داشت: امنیت پایه و اساس هر حکومتی می‌باشد؛ چرا که تعادل و آرامش خواست فطری بشر و نیاز طبیعی او است.

وی با بیان این‌که نیرو‌های مسلح در هر کشوری نماد اقتدار و حاکمیت و حافظان امنیت جامعه هستند، افزود: امنیت ملی در هر کشوری در واقع توانایی یک کشور در جهت حفظ ارزش‌های خود در مقابل تهدیدات دشمنان داخلی و خارجی است.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان کرمانشاه با بیان این‌که این سازمان تنها مرجع اختصاصی پیش‌بینی در قانون اساسی کشور است، گفت: وظیفه این سازمان حفظ نظم و انظباط، اقتدار نیرو‌های مسلح، احقاق حق و رفع خصومت است.

وی ادامه داد: سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان کرمانشاه با توجه به تعدد، تکثر و تنوع یگان‌های نظامی و انتظامی، هم‌مرزی با کشور جنگ‌زده عراق، وضعیت خاص جغرافیایی و امنیتی، از موقعیت ویژه‌ای برخوردار است.

الواری امر قضاوت را بسیار مهم برشمرد و بیان داشت: قرآن کریم یکی از اهداف پیامبران را در کنار تعلیم، تربیت، تزکیه و بیداری فطرت انسان، فراهم کردن زمینه‌های عدالت‌خواهی برشمرده است.

وی اظهار داشت: در این راستا سازمان قضایی نیرو‌های مسلح استان کرمانشاه در راستای اوامر انبیای الهی و تاکید شریعت این برنامه‌ها را سرلوحه کار خود قرار داده است.

خاطرنشان می‌شود در این مراسم، با تقدیر از زحمات «عباس مانیان» که از سال ۹۴ عهده‌دار مسئولیت دادستانی نظامی استان کرمانشاه شده بود، «سید سعید موسوی» به‌عنوان دادستان نظامی جدید استان معرفی شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار