به روز شده در: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۷
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد:
فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: هدف دشمن این است که اعتقاد بین مردم و نظام و رهبری را از بین ببرد.
کد خبر: ۳۱۵۰۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲ - 24October 2018

هدف دشمن از بین بردن اعتقاد مردم به نظام و رهبری استبه گزارش دفاع پرس از همدان، سرهنگ «حسن مرادی» فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد در جلسه آموزش شورای واحدهای پیشگامان حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید «بیژن شفیعی» با موضوع بصیرت‌افزایی اظهار داشت: زمانی که انقلاب اسلامی به رهبری امام‌ خمینی شکل گرفت تمام منافع آمریکا در منطقه شکست و از بین رفت.

مرادی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری افزود: آمریکا در جنگ نرم و جنگ سخت موفق نشد و امروز به جنگ اقتصادی روی آورده است با هدف اینکه وحدت بین مردم و نظام انقلاب و علاقه مردم به نظام انقلاب را کمرنگ کند.

فرمانده سپاه ناحیه اسدآباد گفت: دشمن می‌خواهد اعتقاد بین مردم و نظام و رهبری را از بین ببرد، بنابراین اگر ما در منطقه‌ای امن زندگی می‌کنیم که در چهار طرف ناامنی وجود دارد؛ به برکت خون شهدا است.

وی با بیان اینکه ترس دشمن از این است که انقلاب اسلامی در کشورهای دیگر در حال گسترش است، ادامه داد: انقلاب اسلامی در طول این ۴۰ سال دستاوردهایی از قبیل استقلال سیاسی، داشتن قانون اساسی، دموکراسی و داشتن انتخابات آزاد، در بحث نانوتکنولوژی، انرژی هسته‌ای، صنعت و معدن، کشاورزی داشته و در بحث دفاعی، نظامی و در فرهنگ دینی و اسلامی پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است.

مرادی خاطرنشان کرد: وظیفه ما این است که در مقابل جنگ نرم و اقتصادی قرار گرفته‌ایم و نباید بی‌تفاوت باشیم و باید با روشنگری و بصیرت‌افزایی و حضور به موقع در صحنه‌های انقلاب اسلامی با دشمن مبارزه کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار