به روز شده در: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۳
در راستای اجرای مصوبات جلسه فوق‌العاده شورای معاونین نهاد در شهرستان بهارستان، کارگاه‌های مشاوره فردی ویژه اعضای کتابخانه‌های عمومی این شهرستان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۳۱۴۹۵۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲ - 22October 2018

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، دور دوم کارگاه‌های آموزشی ویژه اعضای کتابخانه های عمومی شهرستان بهارستان با عنوان «کارگاه‌های خودتوانمندسازی و مشاوره برای کاربران کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهارستان» با مشارکت مرکز مشاوره‌ای خدمات بیدار با مدیریت دکتر گلزاری و با حضور اساتید برجسته حوزه روان شناسی در شش ماه دوم سال جاری به صورت رایگان برگزار می‌شود.

بر این اساس، مشاوره فردی روزهای دوشنبه (۷ آبان، ۱۲ آذر، ۱۰ دی، ۸ بهمن، ۶ اسفند) ساعت ۹ صبح الی ۱۷ با موضوع زوج درمانی، ازدواج و مشکلات اعتیاد و روزهای چهارشنبه (۲۸ آذر، ۲۶ دی، ۲۴ بهمن، ۲۲ اسفند) با عنوان فرزند پروری و مهارت‌های ارتباطی در کتابخانه عمومی خاتم الانبیا شهرستان بهارستان برگزار خواهد شد.

مجریان این کارگاه پس از انجام و اجرای آزمون‌های اولیه برای براورد روان شناسانه مخاطبان، در ۱۰ جلسه به بیش از ۲۰۰ نفر از کاربران دارای اولویت، مشاوره داده و در دو مقطع زمانی، کارگاه های مشاوره گروهی نیز برگزار می کنند.

علاقمندان جهت ثبت نام و حضور در دوره های مشاوره فردی می توانند بر اساس موضوعات و روزهای اعلام شده به کتابخانه عمومی خاتم الانبیا شهرستان بهارستان به نشانی نسیم شهر، میدان هفت تیر، روبروی شهرداری مراجعه کنند.

گفتنی است، دوره اول کارگاه های آموزشی شهرستان به دنبال برگزاری نخستین نشست فوق العاده شورای معاونین نهاد با حضور دبیرکل، مشاور، معاونین و مدیران‌کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در شهرستان بهارستان استان تهران و بررسی چالش های پیش روی این شهرستان در قالب چهار دوره با عنوان های «پیشگیری از طلاق» با حضور محمود گلزاری، استاد دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی، دوره آموزشی «شادی افزایی، غم زدایی» با حضور مهدی ملک محمد و کارگاه آموزشی «مدیریت استرس» در مرداد ماه سال جاری برنامه ریزی و اجرا شد که با استقبال خوبی مواجه شد.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار