به روز شده در: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷
در کتاب «راه نشان» منتشر شد؛
پاسخ رهبر انقلاب به نامه یک نوجوان لبنانی برای نخستین بار در کتاب «راه نشان» که درباره دوران بلوغ و سن تکلیف و محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب است، منتشر شد.
کد خبر: ۳۰۵۷۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲ - 25August 2018

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع پرس، کتاب «راه نشان» با موضوع دوران بلوغ و سن تکلیف و با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب، برای استفاده دانش آموزان دوره‌های اول و دوم متوسطه و مربیان پرورشی، توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان تهران منتشر شد.

در مقدمه این کتاب به قلم مسعود شاکر سرپرست واحد استان تهران این تشکل دانش آموزی آمده است: «دوران بلوغ یکی از مهمترین برهه‌های حساس زندگی هر نوجوانی است. دورانی که سرمنشأ تحولات روحی و جسمی فراوانی در میان دختران و پسران است. این تحولات اگر با برنامه ریزی صحیح همراه نبوده و در یک مسیر الهی مدیریت نشود، آینده‌ای پر مخاطره برای نوجوان رقم خواهد زد.»

پاسخ رهبر انقلاب به نامه یک نوجوان لبنانی

بخشی از کتاب تحت عنوان پاسخ به نامه یک نوجوان لبنانی در ادامه می‌آید:

نامه‌ی تو را دریافت کردم و از محبت پاک و بی شائبه‌ات متشکرم. شما کودکان و نوجوانان لبنانی در دل من جای دارید و از خدا می‌خواهم شما را حفظ کند و شاد و سالم بدارد و برای آینده کشور و ملتتان ذخیره نماید.

عزیزان من اسلام به جوانان مومن و عالم و شجاع و سالم نیازمند است تا بتوانند در مقابل دشمنان از آن دفاع کنند و دین خدا را که مایه سعادت انسان‌هاست به انسان‌ها هدیه کنند.

سعی کنید خود را آنطور که اسلام می‌پسندد بسازید و برای آینده اسلام و مسلمین مفید باشید و خدا را از خود خشنود نمایید. به شما دعا می‌کنم. «والسلام علیکم سیدعلی خامنه‌ای»

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار