به روز شده در: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش از جانباز سرتیپ دوم خلبان «احمد دانشمندی» عیادت کرد.
کد خبر: ۳۰۰۵۳۹
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴ - 20July 2018

به گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، امیر سرتیپ دوم «حسن سیفی» دستیار فرمانده کل ارتش در نیروی انسانی و رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش و امیر نصیرزاده معاون فرمانده کل ارتش از جانباز سرافراز سرتیپ دوم خلبان «احمد دانشمندی» عیادت کردند.

امیر سیفی و امیر نصیرزاده به همراه جمعی از مسوولان با حضور در منزل این جانباز خلبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن دیدار با وی، خاطرات زیبای دوران دفاع مقدس را مرور کردند.

در این دیدار امیر سیفی اظهار کرد: در اجرای اوامر فرماندهی محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی و امیر سیاری معاون محترم هماهنگ کننده ارتش پیرامون ارتقای منزلت و بالا بردن بصیرت کارکنان و به پاس رشادتهای شما دلاورمردان، بر خود لازم دانستیم خدمت رسیده و بر دستان جهادگر شما بوسه بزنیم تا قدردان شما اسوه های صبر و استقامت باشیم. البته تشکر از کسانی که با خدا معامله کرده اند از دست و زبان هیچ انسانی بر نمی آید.

برپایه این گزارش، امیر سرتیپ دوم خلبان احمد دانشمندی خلبان هواپیمای اف 4 بود که در دوران دفاع مقدس با بیش از 300 ساعت پرواز عملیاتی به درجه جانبازی نائل شده است.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار