به روز شده در: ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
۱۸ مهرماه برگزار می شود
آزمون سراسری طرح حفظ موضوعی قرآن ویژه داوطلبان بازمانده از دوره قبل به همراه میان دوره ای حفظ موضوعی نوجوانان جمعه ۱۸ مهرماه برگزار می شود.
کد خبر: ۲۹۷۸۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۹ - 28September 2014

آزمون سراسری حفظ موضوعی قرآن کریم

به گزارش سرویس فرهنگی خبرگزاری دفاع مقدس، حجت الاسلام سیدمحمدکاظم "موسوی متقی" دبیر ستاد طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم با اعلام خبر برگزاری آزمون سراسری طرح حفظ موضوعی قرآن ویژه داوطلبان بازمانده از دوره قبل، گفت: به دلیل آنکه کتاب حفظ موضوعی با ۳۰۰ موضوع از مردادماه سال گذشته در کشور توزیع شد، برخی از شرکت کنندگان در این طرح نتوانستند کل کتاب را تا آخر سال تمام کنند و از شرکت در آزمون طرح حفظ اسفندماه سال ۹۲ بازماندند آزمون سراسری طرح حفظ موضوعی قرآن ویژه داوطلبان بازمانده از دوره قبل به همراه میاندوره ای حفظ موضوعی نوجوانان جمعه ۱۸ مهرماه برگزار میشود.

وی افزود: لذا تمهیدی اندیشیده شد که در مهرماه امسال یک آزمون میان دوره ای برگزار شود تا کسانی که در سال گذشته موفق به اتمام کتاب حفظ ۳۰۰ موضوع قرآنی نشده و یا در آزمون اسفندماه نمره قبولی را کسب نکرده اند یک بار دیگر فرصت شرکت در این آزمون را داشته باشند.

موسوی گفت: آموزش کتاب جدید حفظ موضوعی نوجوانان با عنوان «مسافران آسمان» که شامل ۱۲۰ موضوع اخلاقی و رفتاری است نیز از تیرماه سال جاری آغاز شده است و آزمون میاندوره ای ۵۰ موضوع نخست آن در روز ۱۸ مهرماه همراه با تکرار آزمون حفظ ۳۰۰ موضوع برگزار خواهد شد.

دبیر ستاد طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: این آزمون، به صورت کتبی و تستی خواهد بود و راس ساعت ۹ صبح روز جمعه ۱۸ مهرماه به صورت سراسری در مراکز منتخب هر شهرستان در تمامی استان ها برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار