به روز شده در: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
مسئول فرهنگی «مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر» ضمن تکذیب خبر آسیب دیدن این مرکز در آشوب‌های شب گذشته، گفت: محوطه و فضای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر به‌عنوان سند افتخار مردم انقلابی این شهر، در بهترین شرایط قرار دارد و آماده پذیرایی از هموطنان عزیز و گردشگران خارجی است.
کد خبر: ۲۹۷۷۴۰
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸ - 01July 2018

به گزارش خبرنگار دفاع پرس از خوزستان، «هادی زرانژادیان» مسئول فرهنگی مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر که گردشگران را در این مرکز همراهی می‌کرد، اظهار داشت: منطقه آزاد «اروند» شرایط و بستری را فراهم کرده است که بسیاری از گردشگران و تاجران خارجی از کشورهای مختلف به خرمشهر سفر و با اشتیاق و علاقه از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس این شهر بازدید کنند.

وی افزود: در اولین ساعات بامداد امروز (یک‌شنبه) نیز ۲ گردشگر خارجی از کشور «چین» وارد مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر شدند و ضمن بازدید از این مرکز، سوالاتی را درباره چگونگی نبرد و مقاومت مردم خوزستان و خرمشهر پرسیدند و مطالبی را نیز در دفتر آرشیو مرکز به یادگار نوشتند.

بازدید گردشگران چینی از مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر/

وی همچنین در پایان، خبرهای منتشر شده در فضای مجازی درباره آسیب رسیدن به مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر را تکذیب کرد و گفت: محوطه و فضای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر به‌عنوان سند افتخار مردم انقلابی این شهر، در بهترین شرایط قرار دارد و آماده پذیرایی از هموطنان عزیز و گردشگران خارجی است.

خاطرنشان می‌شود، اخیرا اخباری مبنی بر آسیب دیدن مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خرمشهر توسط عده‌ای آشوب‌گر در فضای مجازی منتشر شده بود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار