به روز شده در: ۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۴
آیت‌ الله نوری همدانی:
یکی از مراجع عظام تقلید با اشاره به اینکه برخی به دنبال اختلاف افکنی بین نیرو‌های مسلح هستند گفت: امروز امنیت و آسایش در نتیجه قدرت ارتش و سپاه است کسی که سپاه را تخریب یا تضعیف کند جاهل یا خائن است.
کد خبر: ۲۸۷۷۴۸
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸ - 21April 2018
هرکسی سپاه را تخریب و تضعیف کند خائن یا جاهل است/ برخی به دنبال اختلاف افکنی بین نیرو‌های مسلح هستندبه گزارش دفاع پرس از قم، آیت‌الله «حسین نوری همدانی» ظهر امروز در دیدار جمعی از روحانیون جانباز استان قم اظهار کرد: روحانیونی هستند که در حوزه‌های علمیه به تبلیغ و هدایت می‌پرداختند و در میدان رزم نیز در برابر دشمن ساکت نبودند وی افزود: کسانی که به سمت میدان های جنگ حرکت کردند هر لحظه تشنگی، خستگی و گرسنگی آن‌ها در پیشگاه خداوند حساب و ثبت می‌شود.
آیت الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: هر حرکتی که خواب از چشم دشمن برباید عمل صالح محسوب می‌شود، زیرا شما با احسان دشمن را سرکوب کردید.
وی با بیان اینکه احسن اعمال، جهاد است گفت: شما در حوزه‌های علمیه حضور پیدا کردید و افتخار و عزت را برای انقلاب فراهم کردید؛ جانبازان شهدای زنده هستند بنابراین خدمت به جانبازان کار بزرگی است.
استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: امروز در مملکت ارتش و سپاه دو بازوی قدرتمند نظام هستند اگر کسی بخواهد بین آن‌ها تفاوت قائل شود یا جاهل یا دشمن است، زیرا این‌ها دو بازوی نیرومند هستند.
وی افزود: برخی، کسانی که با برجام مخالف هستند را دشمن می‌نامند، ولی کسانی که با سپاه مخالف هستند را دشمن نمی‌دانند در حالی که از ابتدا سپاه دارای قدرت ویژه بوده و هست و روز به روز با قدرت‌تر در برابر دشمن ایستاده است.
آیت الله نوری همدانی یادآور شد: امروز امنیت و آسایش در نتیجه قدرت ارتش و سپاه است کسی که نخواهد از سپاه پشتیبانی کند یا جاهل یا خائن است. همانگونه که ارتش قدرتمند، حافظ و نگهبان انقلاب است، سپاه نیز نقش‌آفرین است.
وی با اشاره به توصیه‌های شهدا گفت: شهدا در وصیت‌نامه خود ذکر کردند که صفوف نماز جمعه را خالی نگذارید و در مراسم اعتکاف شرکت کنید و این سخنان نشان می‌دهد شهدا تربیت‌ شدگان منبر‌ها بودند.
استاد حوزه علمیه قم عنوان کرد: ارتباط بین مردم و ولایت مهم است اکنون همان علاقه و ارتباطی که مردم با ائمه اطهار (ع) داشتند با ولایت فقیه نیز دارند.
این مرجع تقلید با اشاره به حمله سوریه خاطرشان کرد: انگلستان، فرانسه و آمریکا با یکدیگر هستند و عربستان سعودی نیز به آن‌ها پول می‌دهد بنابراین این استکبار در برابر ما قرار دارد و ما باید در همه حال هوشیار باشیم.
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار