به روز شده در: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۰
مدیر پایگاه «ایران هسته ای» در گفت و گو با دفاع پرس:
مدیر سایت ایران هسته ای در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب به خبرنگار دفاع پرس گفت: بیش از 40 درصد بازدیدکنندگان سایت هسته ای ایران از کشورهای خارجی هستند در حالی که این سایت نسخه انگلیسی ندارد و فقط به زبان فارسی فعال است.
کد خبر: ۲۶۳۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۴ - 28August 2014

40 درصد بازدیدکنندگان سایت «ایران هسته ای» خارج از کشور هستند

مهدی محمدی، مدیر سایت «ایران هسته ای» در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگار دفاع پرس اظهار داشت: سایت ایران هسته ای از سال 89 کار خود با رویکرد تخصصی موضوع هسته ای و پیگیری تحلیل ها، ترجمه مطالبی که غربی ها در مورد مذاکرات هسته ای منتشرمی کنند و ارائه تحلیل های تخصصی  با موضوع هسته ای که در دنیا مورد برسی قرار می گیرد آغاز کرده است.

وی ادامه داد: در این سایت تلاش شده است تا فراتر از بحث هسته ای فعالیت شود و به موضوعاتی مرتبط با امنیت ملی از قبیل منطقه ای و موشکی نیز پرداخته شود.

مدیر سایت هسته ای ایران با بیان این مطلب که در این سایت مطالب منابع دیگر نقل نمی شود افزود: تمام مطالب سایت ایران هسته ای ایران صرفا برگرفته از اطلاعاتی است که در اختیار مجموعه خبری قرار می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: ما در این سایت توانسته ایم با نگاه مقام معظم رهبری به موضوعات هسته ای ورود کنیم و امیدواریم توانسته باشیم به وظیفه خود جامعه عمل بپوشانیم.

مهدی محمدی در خصوص بازدیدکنندگان این سایت گفت: بیش از 40 درصد بازدیدکنندگان سایت ایران هسته ای از  کشورهای خارجی هستند در حالی که این سایت نسخه اینگلیسی ندارد و فقط به زبان فارسی فعال است.

تحلیلگر مسائل بین الملل با اشاره به اهداف ایجاد سایت هسته ای ایران گفت: هدف از تشکیل این سایت این است که بتوانیم به عنوان یک سایت مرجع در اختیار افرادی که می خواهند دقیق مطالب هسته ای را دریافت کنند قرار بگیریم و همچنین دانشجویانی که می خواهند پایان نامه ای با محوریت هسته ای داشته باشند بتوانند با استفاده از منابع و اسنادی کهدر این سایت در اختیارشان قرار داده می شود به راحتی استفاده کنند.

محمدی در پایان اظهار داشت: تبدیل شدن به یک منبع رسمی برای کشورهای دیگری که می خواهند از مواضع و تحلیل های کشور ایران مطلع شوند نیز یکی دیگر از اهداف این سایت است. خوشبختانه ما توانسته ایم مجموعه مدارک و اسناد مربوط به پرونده هسته ای را ایجاد کرده و روی سایت قرار دهیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها