به روز شده در: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
مدیر انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس از حضور 2 نویسنده حوزه دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب فرانکفورت خبر داد.
کد خبر: ۲۶۰۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸ - 07October 2017
حضور 2 نویسنده دفاع مقدس در نمایشگاه کتاب فرانکفورتبه گزارش گروه سایر رسانه های دفاع پرس، حسن کریم‌پور مدیر انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: گلعلی بابایی و حمید حسام 2 نویسنده حاضر در غرفه ایران در نمایشگاه فرانکفورت خواهند بود.

وی ادامه داد: همچنین 2 نشست‌ تخصصی با موضوع تبیین ویژگی‌های ادبیات مقاومت و دفاع مقدس و مخاطب‌شناسی ادبیات دفاع مقدس در غرفه ایران تدارک دیده شده است که گلعلی بابایی و حمید حسام در این 2 نشست سخنرانی خواهند داشت.

کریم‌پور از طراحی بخشی از غرفه ایران که در اختیار ناشران دفاع مقدس قرار گرفته است‌، خبر داد و گفت:  پرتره شش نویسنده دفاع مقدس که نسخه انگلیسی آثارشان در نمایشگاه عرضه می‌شود‌، نیز در غرفه نصب خواهد شد‌، این شش نویسنده عبارتند از معصومه رامهرمزی‌، احمد دهقان‌، حبیب احمدزاده‌، حمید حسام،‌ گلعلی بابایی و مریم برادران.

وی از توجه به عرضه رایت کتاب‌های «شطرنج با ماشین قیامت»‌، «سفر به گرای 270 درجه»‌،‌ «ر»‌، «یکشنبه آخر»‌ و آثار دو نویسنده حاضر در نمایشگاه خبر داد.

همچنین قرار بود در غرفه ایران در شصت و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت تازه‌ترین گکتاب دفاع مقدسی «جواد افهمی»  با عنوان «عشق فصل آخر» زندگی‌نامه شهید اعلمی با حضور نویسنده رونمایی شود،‌ اما سفارت آلمان برای این نویسنده ویزا صادر نکرد.
 
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار