به روز شده در: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۱
سردار پورجمشیدیان عنوان کرد؛
معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه گفت: سپاه در هفت رشته از مسابقات بین‌المللی نظامی جام دوستی 2017 روسیه شرکت می‌کند.
کد خبر: ۲۴۷۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳ - 13July 2017
معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه
به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار «علی اکبر پورجمشیدیان» معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه صبح امروز در جلسه توجیه کلی تیم‌های اعزامی سپاه به مسابقات بین المللی نظامی جام دوستی 2017 روسیه اظهار داشت: هدف نهایی شرکت در این مسابقات افزایش میزان آمادگی نیروهاست؛ لذا این مسابقات را که در سطح بین‌المللی برگزار می‌شود، می‌توان در داخل یگان‌های تابعه نیروی زمینی سپاه هم برگزار کرد، که برای برگزاری این رقابت‌ها آمادگی لازم در این نیرو وجود دارد.
 
وی افزود: مسابقات روسیه در 27 رشته برگزار می‌شود، که سپاه در هفت رشته آن شرکت می‌کند؛ البته درصدد هستیم برای شرکت در رشته‌های بیشتر، میزان آمادگی‌ها را با انجام مسابقاتی مشابه افزایش دهیم.
 
سردار پورجمشیدیان اضافه کرد: این نکته را هم  باید توجه داشت که برای شرکت در هر مسابقه‌ای، میزان آمادگی جسمانی حرف اول را می‌زند و فرقی هم نمی‌کند که نیروی شرکت‌کننده در مسابقات در کدام رشته حضور می‌یابد.
 
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه ادامه داد: به عبارت دیگر آمادگی جسمانی پایه و اساس حضور در رقابت‌ها محسوب می‌شود و بعد از آن افزایش سرعت عمل ملاک قرار می‌گیرد؛ زیرا ثانیه ها و حتی کسری از ثانیه در صحنه نبرد واقعی تاثیرگذار است.
 
وی عنوان کرد: در کنار این مسائل، تیم‌های شرکت‌کننده در رقابت‌های یاد شده، علاوه بر اینکه ارزش‌های دینی را بیش از گذشته به جای می‌آورند، باید جوانمردی را هم در تمامی مراحل مسابقات رعایت کنند.

انتهای پیام/ 231
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها