به روز شده در: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۲
سردار ابراهیم کریمی خبر داد؛
جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از ثبت‌نام بیش از 10 هزار نفر برای بهره‌مندی از جریمه ریالی سربازی در سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۲۴۱۲۶۰
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵ - 29May 2017
ثبت نام بیش از 10 هزار نفر برای پرداخت پول به‌جای سربازیبه گزارش گروه سایر رسانه های دفاع پرس، سردار ابراهیم کریمی جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره اجرای طرح جریمه ریالی سربازی در سال‌ جاری و میزان استقبال از آن اظهارکرد:‌ از اوایل امسال ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی در دفاتر پلیس+10 آغاز شده است و همچنان ادامه دارد و برابر آخرین آمارها تا کنون بیش از 10 هزار نفر برای بهره‌مندی از طرح ثبت‌نام کرده‌اند.

وی درباره شرایط ثبت‌نام ‌کنندگان اظهارکرد: برابر قانون ثبت‌نام کنندگان باید تا پایان سال 96 حداقل هشت سال غیبت داشته باشند و افرادی که سنوات غیبتشان کمتر از این مدت باشد امکان بهره‌مندی از معافیت ریالی با پرداخت جریمه نقدی را ندارند.

جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه مراحل صدور کارت معافیت برای این افراد پس از راستی آزمایی و بررسی مدارک آغاز خواهد شد، ادامه داد:‌ متقاضیان برای بهره‌مندی از این طرح می‌توانند به دو شکل نقدی و اقساطی جریمه خود را مشخص کنند.
 
منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها