به روز شده در: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۰
سردار مومنی خبر داد؛
جانشین فرمانده ناجا گفت: سرباز مفقودی حادثه میرجاوه پس از مجروحیت به خاک پاکستان منتقل شده است.
کد خبر: ۲۳۷۴۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲ - 29April 2017
انتقال سرباز مجروح حادثه میرجاوه به خاک پاکستان
به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سردار «اسکندر مومنی» جانشین فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه بازدید از نوار صفر مرزی در منطقه میرجاوه اظهار داشت: این حادثه جنایتکارانه و ناجوانمردانه دشمنان، همکاران ما را مصمم‌تر در دفاع از تمامیت ارضی و دفاع از مردم این منطقه خواهد کرد و هدف از این اقدامات کور و بی ارزش ضربه زدن به مردم و جلوگیری از پیشرفت منطقه است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: از نظر نظامی، تاکتیکی و عملیاتی این اقدام کوردلانه فاقد هرگونه ارزشی است و ما مقید به احترام به حق حاکمیت کشور همسایه هستیم.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: این اقدامات ناجوانمردانه ما را در دفاع از مردم منطقه و تمامیت ارضی مصمم‌تر می‌کند و هم اکنون آمادگی کامل در مرزها وجود دارد و امنیت کامل برقرار است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: ما در مجموعه نیروی انتظامی بخشی از رایزنی‌های دیپلماسی را انجام داده‌ایم و مرزبانان ما اعتراض رسمی خود را اعلام کرده و از طرف دیگر دستگاه دیپلماسی کشور در حال پیگیری موضوع است.

وی تصریح کرد: ما انتظار داریم که دولت پاکستان در آن سوی مرزها به وظایف خود عمل کند تا دیگر شاهد این گونه حوادث در آینده نباشیم.

این مقام ارشد انتظامی در خصوص وضعیت سرباز مفقود شده مرزبانی گفت: براساس آخرین خبرهایی که داریم این سرباز فداکار پس از مجروح شدن به خاک پاکستان منتقل شده و اقدامات جدی ما در خصوص تعیین سرنوشت این سرباز فداکار ادامه دارد.

سردار مومنی گفت: ما از آخرین امکانات پیشرفته در مرزها برای برقراری امنیت استفاده می‌کنیم و امیدواریم منابع لازم در خصوص این طرح در اختیار قرار گیرد تا انسداد مرزها به طور کامل به انجام برسد.

وی خاطر نشان کرد: ما وقتی به ملاقات خانواده این شهیدان عزیز می‌رویم آنها به ما روحیه می‌دهند و می‌گویند ما آماده هستیم تا فرزندان دیگر خود را هم برای دفاع از انقلاب و اسلام تقدیم کنیم و این اقدام آنها ما را در دفاع از مرزها مصمم‌تر می‌کند.

انتهای پیام/ 241 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها