به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
یک نویسنده کودک و نوجوان با توجه به نامگذاری سال‌‌های ۹۵ و ۹۶ با محوریت اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب، کتابی با محوریت آموزش امور مالی در سبک زندگی دینی تالیف کرد.
کد خبر: ۲۳۴۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹ - 08April 2017
«پول، خدا، بچه‌ها» منتشر می‌شود/ لبیک یک نویسنده کودک به پیام رهبر انقلاببه گزارش گروه سایر رسانه های دفاع پرس، کتاب «پول، خدا، بچه‌ها» اثر حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری از سوی نشر جمال منتشر و در نمایشگاه کتاب تهران توزیع خواهد شد.

این کتاب با توجه به رهنمودهای اقتصادی رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر تالیف شده تا مسائل اساسی که مورد توجه رهبر انقلاب است از کودکی به فرزندان آموزش داده شود.

این کتاب که در 7 فصل تالیف شده است در نظر دارد تا مفاهیم اقتصادی را از منظر اسلام به کودکان آموزش دهد. حجت‌الاسلام حیدری ابهری که سابقه طولانی در نوشتن برای کودکان دارد این بار با این کتاب سعی کرده مفاهیم اقتصادی از منظر اسلام را برای خوانندگان خود که متشکل از مربیان، والدین و ... را با زبانی متناسب کودکان بیان کند.

«پول»، «کسب و کار»،‌ «خرید و فروش»، «اسراف و صرفه‌جویی»، «کمک به فقیران»، «پرسش‌های گوناگون» و «زنگ ضرب‌المثل‌ها» عناوین فصل‌های هفت‌گانه این کتاب است.نویسنده در هر فصل مرتبط با آن فصل سوالاتی را طرح کرده و پاسخ‌های آنها را عنوان کرده است. نویسنده در فصل پایانی سعی کرده ضرب‌المثل‌هایی را که مرتبط با مسئله پول و امور مالی است را نیز طرح کند تا فرهنگ غنی ادبی را نیز به خواننده خود منتقل کند.

این اثر که به آموزش سبک زندگی اسلامی در مسائل مالی می‌پردازد به سوالات گوناگون در این حوزه پاسخ می‌دهد و در کنار پاسخگویی به این سوالات برخی اطلاعات جذاب را نیز به خواننده ارائه می‌کند تا خواندن این کتاب برایش جذاب باشد.

کتاب «پول، خدا، بچه‌ها» اثر حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری، با تصویرگری شیوا ضیایی از سوی نشر جمال در شمارگان 5هزار نسخه با قیمت 15هزار تومان برای جلد شومیز و 25 هزار تومان برای جلد سخت منتشر و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد.
 
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها