به روز شده در: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۷
KHAMENEI.IR منتشر کرد؛
رهبر معظم انقلاب خطاب به دو گروه جهادی یاوران «دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله» و «هیئت دانشجوئی آل یاسین» دست نوشته ای مرقوم فرمودند.
کد خبر: ۲۲۵۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۷ - 20August 2013

دست‌نوشته رهبر انقلاب خطاب به دو گروه جهادی + تصویر

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس به نقل از پایگاه اطلاعرسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیتالله سیدعلی خامنهای، تلاشهای جهادگران در خدمت به مردم مناطق محروم کشورمان و حضور جوانان علاقمند به این فعالیتها در اردوهای هجرت و جهادی همواره مورد توجه رهبر انقلاب بوده است.


ایشان به غیر از تأکیدهای فراوان بر مسألهی بسیج سازندگی و اردوهای جهادی که در سخنرانیهای عمومی یا خصوصی خود ابراز داشتهاند، در برخی موارد با اطلاع از فعالیتهای خدمترسانی جهادگران، با نوشتن یادداشتی نسبت به فعالیت آنان ابراز نظر و اعلام تشکر نمودهاند. پایگاه اطلاعرسانی KHAMENEI.IR دو دستنوشتهی زیر راکه حضرت آیتالله خامنهای در آذرماه سال 1382 و خطاب به «گروه جهادی یاوران (دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله)» و «هیئت دانشجوئی آل یاسین» نوشتهاند، به عنوان نمونههایی از این موارد منتشر میکند:

 
متن دستنوشتهی حضرت آیتالله خامنهای خطاب به گروه جهادی یاوران:
بسمهتعالی


از همهتان سپاسگزارم و شما را به خدا میسپارم. میل به خدمت به مردم و تحمل سختیهای آن، نقطهای نورانی در باطن انسان است؛ آن را هر چه میتوانید در جان خود گسترش دهید و نگذارید آفتها: سودجوئی، خودنمایی، تنبلی و ... آن را گِلاندود کند. نیت خود را خدائی نگهدارید و از او کمک بخواهید و از همه نیروی خود برای آن مایه بگذارید. موفق باشید.
سید علی خامنهای
82/9/15

 

متن دستنوشتهی حضرت آیتالله خامنهای خطاب به هیئت دانشجوئی آل یاسین:
سلامٌ علی هیئت دانشجوئی آل یاسین، حین یعمرون و حین یخدمون و حین یبنون و حین یُحسنون الی الناس. و این در واقع در درجهی اول، عمران و خدمت و احسان به خودشان است که: من عمل صالحاً فلانفسهم یمهدون. انشاءالله موفق باشید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار