به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۴
با اهدای لوح توسط مریم مجتهدزاده
سردار سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس از مادر شهیدان ناصر، محمدحسین و شهناز حاجی شاه تجلیل کرد.
کد خبر: ۲۱۰۱۳
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۹ - 07June 2014

سردار دکتر کارگر از مادر شهیدان حاجی شاه تقدیر کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دفاع مقدس، در همایشی که به همت موسسه بهار خرمشهر با عنوان «خرمشهر منطقه آزاد اروند، توسعه اقتصادی، فرهنگی و کارآفرینی» برگزار شد، لوح تقدیر سردار دکتر کارگر به مادر شهیدان حاجی شاه اهدا شد.

متن این لوح که مریم مجتهدزاده رییس سازمان نشر آثار و ارزشهای مشارکت زنان در دفاع مقدس آن را به نیابت از سردار دکتر کارگر به این بانوی فداکار تقدیم کرد به این شرح است:

مادر شهیدان حاجی شاه

سرزمین ما سرمست از جام ایثار و شهادت غیورمردان و شیرزنانی است که با دریای خروشانی از عشق و ایمان در بی نشانی، نام و نشان یافتند تا وسعت ایثار و نجابتشان، ذخیره ای تمام نشدنی برای میراث داران و پویندگان راه حقیقت باشد.

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس به حکم وظیفه گلواژه های صبر، صلابت و مجاهدت های شما بانوی متدین، شهیدپرور و انقلابی را می ستاید.

بسی مایه فضیلت است که با عنایت الهی، تاییدات خاصه حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(دامت برکاته) با همراهی و همفکری سرکار عالی و همه طلایه داران عرصه جهاد و حماسه با چراغ همیشه روشن راه ایثار و شهادت نویدبخش کمال معنویت برای نسلهای آینده باشیم.

سردار سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس

همچنین از سوی مریم مجتهدزاده، رییس سازمان نشر آثار و ارزشهای مشارکت زنان در دفاع مقدس نیز لوح تقدیر و هدایایی در راستای پاسداشت صبوری های این مادر فداکار به وی اهدا شد.
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار