به روز شده در: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
سردار تشکری:
معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی، گفت : 500 هزار نفر مسئولیت برقراری امنیت ایام نوروز را در کشور برعهده دارند.
کد خبر: ۱۴۵۴۲
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۱ - 26March 2014

500 هزار نفر امنیت ایام نوروز را برعهده دارند

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس،  "سردار محمود تشکری" معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی  ضمن تبریک فرارسیدن سال نو به تمامی کارکنان ناجا خاطر نشان کرد : خدمت پرسنل در ایام نوروز مضاعف شده و این امر می تواند فعالیت های پلیس را به همگان ثابت کند.

 
وی هدف از اجرای طرح نوروزی را تأمین نظم و امنیت ، ایجاد فضای امن و ارائه خدمات به هموطنان و مسافران نوروزی برشمرد و گفت : امیدواریم با حضور چشمگیر پلیس در سطح کشور و همکاری و مشارکت مردم با نیروی انتظامی خدمات مطلوبی ارائه دهیم.

معاون هماهنگ کننده ناجا ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده فرماندهی انتظامی استان لرستان و کارکنان آن برای برقرای امنیت، این استان را به دلیل قرار گرفتن در شاهراه اصلی و طبیعت زیبا از استان های مسافر پذیر اعلام و خاطر نشان کرد: بحمداله تاکنون در این استان امنیت مطلوبی برقرار گردیده است.
 

این مقام ارشد انتظامی در ادامه افزود : امسال طبق سنوات گذشته فعالیت قرارگاه نوروزی نیروی انتظامی در سطح کشور و استانها آغاز شد که در این میان تعداد 500 هزار نفر از پرسنل نیروی انتظامی در قالب کادر و وظیفه و همچنین با کمک نیروی بسیج و ... فعالیت خود را برای تأمین امنیت آغاز کردند.
 
"سردار تشکری" در ادامه ضمن اشاره به بسیج کردن تمامی امکانات خودرویی ، موتوری و بالگردها در این ایام خاطر نشان کرد : بحمداله تاکنون مورد خاصی نداشته و امنیت مطلوبی برقرار شده است.
 
این مقام ارشد انتظامی افزود : وضعیت ترافیک در کشور ایجاب میکرد که با بکارگیری نیروی انسانی و تجهیزات سایر بخشها در راستای حفظ نظم و امنیت و ایجاد محیط امن برای مردم و مسافران و گردشگران گام برداریم.
 
"سردار تشکری" با ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته در طرح نوروزی پلیس راه برای برقراری نظم جادهای و امنیت ترافیکی از کاهش 27 درصدی تصادفات نوروزی نسبت به سال گذشته خبر داد.
 
معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی با ابراز خرسندی از همکاری گسترده مردم در سال جدید و در تعطیلات نوروز برای ایجاد امنیت تصریح کرد : بخش عمدهای از کاهش تصادفات و تلفات جادهای را مدیون همکاری خوب و صمیمی مردم هستیم که جا دارد از این همکاری و تعامل قدردانی کنیم.
 
" تشکری " ضمن تقدیر از زحمات تمامی دستگاه های مرتبط بخصوص وزارت راه و شهرسازی ، هلال احمر و اورژانس ، بیان کرد : با همکاری این دستگاه ها اقدامات بسیار خوبی در تمام کشور انجام شده است .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار