به روز شده در: ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه:
مراسم معرفی و تجلیل از شاعران برتر سومین کنگره شعر پاسدار با حضور تعدادی از شاعران معاصر، شاعران برگزیده مسئولان فرهنگی استان فارس و فرماندهان و مسئولان سپاه فجر در شهر شعر و ادب شیراز برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۳۰۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۳ - 04March 2014

سومین کنگره شعر پاسدار در شهر شعر و ادب برگزار می‌شود

سردار محمد علی آسودی معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه درباره سومین کنگره شعر پاسدار به خبرنگار خبرگزاری دفاع مقدس گفت: فراخوان سومین کنگره شعر پاسدار با محورهای؛ انقلاب اسلامی و مقابله با نظام سلطه، حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، معنویت و تمسک به قرآن و عترت، رسالت انقلابی، مقاومت و پایداری، تولّی و تبرّی، فرهنگ پاسداری ویژه پاسداران شاغل و بازنشسته، خانوادهها شامل همسران و فرزندان و سربازان اعلام شد.


وی افزود: بر این اساس ۲۴۲ نفر با ارسال ۷۱۰ اثر در این کنگره شرکت کردند که در این میان؛ ۱۸۳پاسدار شاغل، ۱۱ پاسدار بازنشسته، ۱۱ همسر پاسدار، ۲۶ فرزند پاسدار و۱۱ سرباز شرکت کرده بودند که با اتمام داوری سومین کنگره شعر پاسدار در هفت گروه، ۲۱ نفر از شاعران به رتبه اول تا سوم دست یافتند.

وی ادامه داد: کتاب سومین کنگره شعر پاسدار نیز که منتخبی از اشعار رسیده به کنگره سوم و اشعار شاعران برتر کنگره است، چاپ شده که به همراه لوح تقدیر برای کلیه شرکتکنندگان ارسال خواهد شد.

سردار آسودی یادآور شد: آیین اختتامیه سومین کنگره شعر پاسدار و معرفی و تجلیل از شاعران برتر این دوره از ساعت ۱۵ تا ۱۸ روز چهارشنبه ۱۴ اسفند همراه با شعرخوانی تعدادی از نفرات برگزیده و اهدای جوایز در سپاه فجر استان فارس برگزار میشود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار