به روز شده در: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
برنامه‌های کمیته یادواره‌های کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و 9800 شهید استان کرمانشاه اعلام شد.
کد خبر: ۱۲۵۸
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۱ - 18July 2013

کنگره شهدای کرمانشاه برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، سرهنگ کریمی مسئول کمیته یادوارههای کنگره سرداران،امیران،فرماندهان و 9800 شهید استان کرمانشاه در این باره گفت: این کمیته از سال 91 فعالیت خود را آغاز کرده و با تشکیل جلسات مختلف و شرکت در جلسات ستاد اجرایی کنگره کار خود را ادامه داده است.

وی اظهار کرد: برگزاری یادوارهها از اواخر سال 91 آغاز شده و تا سه ماه مانده به برگزاری اجلاسیه کنگره(مهرماه 93) ادامه خواهد یافت.
 
سرهنگ کریمی گفت: جلساتی با حضور اقشار و سازمانهای مختلف ذیربط با سپاه شهرستانها برگزار شده و برگزاری یادوارهها از محلات و روستاها آغاز شده است.
 
وی افزود: پایگاههای مقاومت بسیج مؤظفند در هر مکان یا منطقهای که حتی یک شهید دارد با کمک مردم ،دهیاریها و بخشداریها، یادوارههای محلهای و روستایی را برگزار کنند. یادوارههای شهرستانی بعد از یادوارههای روستایی و محلهای برگزار میشود. علاوه بر شهرستانها در اقشار مختلف نیز برگزاری یادوارهها را دستور کار داریم.
 
سرهنگ کریمی گفت: تاکنون یادوارههای شهدای آماد و پشتیبانی،عشایر،بهداری و بسیج جامعه پزشکی برگزار شده و یادوارههای شهدای بسیج اصناف، کارگر،فاوا، سرباز، ورزشکار، هنرمند و بمباران هوایی تا پایان سال برگزار خواهد شد.
 
وی در پایان گفت:کنگره شهدای کرمانشاه مهرماه 93 برگزار خواهد شد.
برچسب ها: شهدای کرمانشاه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار