به روز شده در: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۷
سرهنگ خادم خبر داد
رئیس پلیس راه ایلام گفت: هیچ ‌گونه مجوزی از سوی اداره کل پایانه‌های استان مبنی بر اعزام کاروان‌های راهیان نور بوسیله اتوبوس‌های درون ‌شهری صادر نشده و در صورت مشاهده، این گونه اتوبوس‌ها توقیف می‌شوند.
کد خبر: ۱۲۴۰۹
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۲ - 25February 2014

اعزام کاروان‌های راهیان نور با اتوبوس‌های درون‌‌شهری ممنوع است

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، سرهنگ «نورالله خادم» رئیس پلیسراه ایلام در جلسه هماهنگی سازمانها و ارگانهای امداد رسان با محوریت سفرهای نوروزی اظهار کرد: با توجه به شروع سال جدید وبرنامهریزی کاروانهای راهیاننور برای سفر به مناطق عملیاتی استان، پلیس جهت کاهش سوانح رانندگی رانندگان را تحت آموزش قرار میدهد.

وی با بیان اینکه آموزش اصول و مقررات رانندگی میتواند در کاهش جرایم رانندگی موثر و مفید باشد افزود: پلیس آماده همکاری با سپاه استان درزمینه اعزام کاروانها و همراهی با آنان تا انتهای مسیر است.

فرمانده پلیسراه ایلام ادامه داد: پلیس به منظور کاهش تصادفات جادهای از اعزام کاروانها با اتوبوسهای دورن شهری ممانعت بعمل میآورد و هیچ گونه مجوزی از سوی اداره کل پایانههای استان مبنی بر اعزام کاروانهای راهیاننور بوسیله اتوبوسهای درون شهری صادرنشده و درصورت مشاهده این گونه اتوبوسها توقیف میشوند.

سرگرد«حجت منصوربیگی» مدیر سازمان اردویی و راهیان نور سپاه امیرالمومنین (ع)استان نیز در این جلسه اظهار کرد: سپاه استان با دارا بودن محلهای اسکان در مناطق عملیاتی برای ارائه خدمت به مسافران نوروزی آماده است.

وی با بیان اینکه از سازمانهای ذیربط انتظار داریم با نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی در مسیر جادهها و کنترل به موقع از بروز حوادث ناگوار در این مسیرها خودداری کنند، افزود: خوشبختانه سازمانهای خدمت رسان در سطح استان همکاری خوبی را با کاروانهای راهیان نور داشته که قابل تقدیر است.

منصوربیگی افزود: شماره تلفن2243205-0841 کاروان راهیان نور بصورت شبانه روز آماده ارائه خدمت به کلیه هموطنان در سطح استان است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار