به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۰
دلنوشته همسر اولین شهید مدافع حرم شهرستان سبزوار؛
همسر شهید مدافع حرم، «رضا دامرودی» در فرازی از دلنوشته خود آورده است: اشک­های نشسته بر دیدگانمان دلیل بر ضعف ما نیست. این غم عاشوراست که کمر می­‌شکند. شهدای مظلوم مدافع حرم وارثان عاشورا هستند.
کد خبر: ۱۱۰۷۹۸
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۰ - 22November 2016

آرشیو///برای عشق حسین فقط جان باید داد/ دشمن بداند ما در غم رضا می ­سوزیم اما می ­ایستیمبه گزارش دفاع پرس از مشهد، همسر شهید مهندس رضا دامرودی دلنوشته­‌ای را به رشته تحریر درآورده است که برای گرامی‌داشت یاد و خاطره این شهید در زیر می آید.

بسم رب الشهدا و الصدقین

سلام بر وارثان عاشورا

اراده­هایی که به آسمان پیوند خورده­اند و در هوای شفاف ایمان جان داده­اند. همه دیوارها را می­شکنند و بر ویرانه­های خاکی جهانی دیگر می­سازند.

سلام بر روان پاک شهیدان که تا ابد مصداق آیه عند ربهم یرزقونند...

یک سال از هجر همسرم می­گذرد. گذر زمان برای ما ثانیه­ها را به ساعت­ها تبدیل کرد. فرزندم یک سال بزرگتر شده و من هر روز دلتنگی­هایش را با چشم­هایم نظاره می­کنم. اما درک عمیقی از دیدنش دارم که شاید خیلی­ها نتوانند به آن برسند. اینکه رباب شب­های دلتنگی، گهواره­اش را تکان می­دهد و لالایی برایش می­خواند. اینکه رقیه همبازی کودکی­هایش می­شود و دستش را می­گیرد. اینکه زینب(س) دست بر سرش می­گذارد و اشک از گونه­اش می­زداید...

این گوشه نگاه امام حسین(ع) می­ارزد به تمام زندگی دنیایی...

اشک­های نشسته بر دیدگانمان دلیل بر ضعف ما نیست. این غم عاشوراست که کمر می­شکند.

حسین جان!

این شهدای مظلوم مدافع حرم وارثان عاشورا هستند...

همان­هایی که زینت این دنیا را پَر کاهی حساب نکردند و قدم در وادی غربت نهادند تا اسلام بماند برای همیشه. تا نگذارند عمه سادات یک بار دیگر به اسارت برود...

تا کور شود چشمی که به اهل بیتت نگاه خصمانه کرد. تا بریده شود دستی که سیلی به نازدانه­ات زد تا لال شود زبانی که فحاشی کرد و سنگ بر سر سجاد(ع) در بازار نفرین شده شام زد...

دشمن بداند ما در غم هجر شهید رضا دامرودی می­سوزیم اما می­ایستیم.

زیرا آنروز که همسرم قصد رفتن داشت من در صحت و سلامت عقلی و واقف بر تمام مشکلات بودم.

برای عشق حسین فقط جان باید داد. برای اهل بیتش از جانمان هم بگذریم باز شرمنده­­ایم.

اراده و انگیزه همسرم همانگونه که در وصیت نامه خود بیان کرده، رضایت خدا و اولیاء و انبیاءالهی خوشنودی امام زمان(عج) و نائب بر حقش حضرت امام خامنه­ای می­باشد.

من و فرزندم تمام تلاشمان را برای پیمودن راه شهدا در جهت سیره امام حسین (ع) انجام می­دهیم. و یقین دارم خداوند محبتش را از ما دریغ نخواهد کرد، زیرا شکی در حکمت و رحمتش نیست. اگر روزی برسد که حکمت خدا باشد خودم و فرزندم هم جان خود را برای یاری امام زمانم تقدیم می­کنیم.

از خداوند می­خواهم تا فرزندم را آنگونه که شایسته نام پدرش هست تربیت و بزرگ کنم، و خودش حافظ و نگهدار او و تمام فرزندان شهدای مدافع حرم باشد.

از تمام کسانی که در این یک سال در حق من خوبی یا بدی کردن تشکر می­کنم و به خداوند می­سپارمشان.

فقط تنها خواسته­ای که دارم از مردم این است که تا جایی که می­توانند خواهران حجاب زهرایی خود و برادران غیرت علوی خود را بیشتر کنند.

دشمن رخنه در زندگی و آینده کودکان این سرزمین دارد تا شاید بتواند ضربه به ما بزند. به خاطر خونی که از شهدا روی زمین ریخته شد، به خاطر دل امام زمان(عج) برای خدا رعایت کنید.

ومن الله توفیق

همسر شهید مدافع حرم شهید رضا دامرودی

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها