به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
‌ویتوریو استرارو در اختتامیه مراسم بخش بین الملل مطرح کرد
کارگردان فیلم سینمایی پیامبر اعظم گفت: ویتوریو استرارو شخصیت بسیار بزرگی دارد و می‌تواند خودش را با همه افراد گروه بالانس ‌کند.
کد خبر: ۱۰۹۴۳
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۵ - 05February 2014

افتخار می‌کنم در پروژه‌ای باشم که نام زیبای پیامبر اعظم بر تارک آن است

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، آیین اختتامیه بخش بینالملل سیدومین جشنواره بینالمللی فیلم فجر در هتل پارسیان آزادی با حضور حجتالله ایوبی رئیس سازمان سینمایی و علیرضا رضا داد دبیر سیودومین جشنواره فیلم فجر و تعداد زیادی از هنرمندان داخلی و خارجی برگزار شد.

 در این مراسم مجید مجیدی کارگردان پروژه سینمایی محمد(ص) با ابراز خوشحالی از حضور در مراسم اختتامیه بخش بینالملل جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: صحبت کردن در جایی که ویتوریو استرارو فیلمبردار فیلمم حضور دارد خیلی سخت است، این سختی به خاطر این است که وی صاحب معرفت و اندیشه والایی است.

وی افزود: ویتوریو علاوه بر اینکه فیلمبرداری را در حد اعلاء می داند و می شناسد یک فیلسوف، شاعر و نقاش نیز است و این موضوع را همه بچههایی که در این پروژه حضور داشتند تایید میکنند، ویتوریو شخصیت بسیار بزرگی دارد و می تواند با تکیه بر این شخصیت خودش را با همه افراد گروه بالانس کند.

مجیدی گفت: من کارهای ویتوریو را با دقت بررسی و دنبال کردم و پس از مدتی به این نتیجه رسیدم که برای فیلمبرداری پروژه بزرگی مثل پیامبر اعظم کسی بهتر از وی نیست.من از طریق آژانس فیلمبرداری با وی تماس گرفتم و آژانس وی در پاسخ گفت که وی سرش خیلی شلوغ است و طوری جواب ما را دادند که احساس کردیم این موضوع اصلاً شدنی نیست ولی بعد از یک هفته ایمیلی از سوی وی دریافت کردم که روزومه کاری خود را برای من فرستاده بود. مجیدی با تاکید بر اخلاق و رفتار خوب و حرفه ای فیلمبردار پیامبر اعظم تصریح کرد: فردای آن روز دوباره از ویتوریو ایمیلی دریافت کردم که در صفحه اول آن نام مبارک الله و در آخر آن آیه «الله نور السموات والارض» ذکر شده بود وی در ایمیل خود نوشته بود افتخار میکنم در پروژهای باشم که نام زیبای پیامبر اعظم بر تارک آن است.

 پس از مجید مجیدی،ویتوریو استرارو در جایگاه حاضر شد و از حضار بابت اینکه پس از دو سال هنوز فارسی را خوب یاد نگرفته عذر خواهی کرد و گفت: من فکر میکنم در زندگی وقتی عاشق چیزی هستیم به زودی آن اتفاق خواهد افتاد. سه سال پیش قبل از تولید این فیلم من در الجزایر حضور داشتم و میخواستم پیامبر اسلام را بیشتر بشناسم و در این رابطه کتابهای زیادی را هم مطالعه کردم، آخرین کتاب را که خواندم ایمیل مجید مجیدی را دریافت کردم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها