به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۲
حجت الاسلام طائب:
فرمانده قرارگاه عمار با اشاره به اینکه شهدا در همه اعصار و زمان‌ها زنده هستند، گفت: دشمن هرگز نمی‌تواند روحیه انقلابی‌گری و شهادت طلبی را از ملت ایران بگیرد.
کد خبر: ۱۰۸۷۰۶
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴ - 17October 2016

دشمن هرگز نمی‌تواند روحیه انقلابی‌گری و شهادت طلبی  را از ملت ایران بگیردبه گزارش دفاع پرس از رشت، حجت الاسلام مهدی طائب در نخستین سالگرد شهادت پاسدار مدافع حرم شهید سجاد طاهرنیا در گلزار شهدای این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایام شهادت امام حسین‌(ع) و ایام اسارت حضرت زینب (س) اظهار داشت: شهدا در همه اعصار و  زمان ها  زنده هستند و تاثیرگذاری اهداف  آنها در جامعه بر کسی پوشیده نیست.

فرمانده قرارگاه عمار ایستادگی شهدای مدافع حرم در مقابل استکبار جهانی را ستودنی خواند و افزود: دشمن هرگز نمی‌تواند روحیه انقلابی‌گری و شهادت طلبی  را از ملت ایران بگیرد.

وی امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون خون شهدا به‌ویژه شهدای مدافع حرم دانست و تصریح کرد: امروز میادین سوریه، یمن، عراق، بحرین و لبنان محل آزمایش مقاومت است و ما باید در این راه آنها را یاری نماییم.

فرمانده قرارگاه عمار امام حسین(علیه السلام ) را دارای دو شخصیت حقیقی و حقوقی خواند و افزود: امام حسین(علیه السلام) معصوم و واجب اطاعت بوده و در  آن زمان و حادثه مهم عاشورا درصحرای کربلا  فریاد برآورد آیا کسی هست امام زمانش را یاری رساند؟

وی با بیان اینکه امام حسین عاشق شهادت بود، گفت: امروز کمک به امام زمان مهم بوده، زیرا تمام روزها عاشورا و تمام مکان‌ها کربلا است.

طائب امام زمان(عج الله) را چراغ راه هدایت دانست و تصریح کرد: امروز باید بدانیم امام زمان(عج الله) چگونه زندگی می‌کند و از ما چگونه زندگی کردن را می خواهد؟

وی هدف انقلاب اسلامی را رسیدن به انقلاب حضرت مهدی(عج الله) دانست و خاطرنشان کرد: امام خمینی(رحمه الله ) مردم را برای ندای لبیک به امام زمان(عج الله) و رسیدن به آن جامعه مدنی به قیام دعوت کرد.

فرمانده قرارگاه عمار با بیان اینکه آل سعود سیمای یزیدیان را سفید کرده و مردم مظلوم  و بی دفاع شیعه یمن را به خاک خون کشیده است افزود: اگر رژیم صهیونیستی از بین برود، مسیر برای ظهور امام زمان (عج الله) هموار می‌شود.

وی مدافع اصلی حرم را امام زمان(عج الله) دانست و تصریح کرد: مدافع حرم نیروی داوطلب و عاشق می‌طلبد و در کشور ما قریب به یک‌هزار و 700 نفر جهت نابودی داعش و نجات مردم بی دفاع سوریه و دفاع از حرم عمه سادات  ثبت‌نام کرده و آماده حضور در این راه هستند.

طائب با اشاره به اینکه دشمن شکست را در صحنه پذیرفته و می‌خواهد از داخل کشور مقابله کند، یادآور شد: امروز مرگ و نابودی  آمریکا در از بین رفتن رژیم صهیونیستی گره خورده است.

وی اظهار کرد: آمریکا در برجام دبه کرد و گفت، در برجام ِدو و سه باید رژیم صهیونیستی را به رسمیت بشناسید، دشمن به دنبال برگرداندن  رزمندگان از جبهه‌هاست و می‌خواهد ولایت فقیه نباشد.

حجت الاسلام طائب  با بیان اینکه امروز مسیر شهدای مدافع حرم به‌درستی پیش می‌رود، متذکر شد: در داخل کشور باید حواسمان جمع باشد تا بتوانیم مثل گذشته توطئه های معاندان به نظام را خنثی نماییم.

وی اوضاع آمریکا را به ‌هم ریخته خواند و یادآور شد: آمریکا درانتخابات و در فتنه سال 88 ذات خود را نشان داد و رازهای محرمانه خود را بر ملا کرده و هم اکنون مردم با بصیرت ما باید مثل همیشه و همراه بانظام و رهبری باشند و پوزه دشمن را بر خاک بمالند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها