به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
برنامه «جشنواره فجر» به تهیه‌کنندگی سیاوش حقیقی با موضوع اخبار جشنواره فیلم فجر روی آنتن شبکه شما می‌رود.
کد خبر: ۱۰۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۲ - 04February 2014

اخبار جشنواره فیلم فجر در شبکه «شما»

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، شبکه «شما» در راستای انعکاس فعالیتهای فرهنگی و هنری ایام الله دهه فجر، اقدام به تهیه برنامهای برای پوشش مناسب جشنواره فیلم فجر کرده است و همزمان با برگزاری سیو دومین جشنواره فیلم فجر، شبکه شما همراه مخاطبان خود خواهد بود.
 
شبکه شما آخرین اخبار و رخدادهای سی و دومین جشنواره بینالمللی فیلم فجر را رأس ساعت 20:30 به سمع و نظر مخاطبان خود میرساند. برنامه «جشنواره فجر» به تهیهکنندگی سیاوش حقیقی روی آنتن میرود.
 
برنامه «جشنواره فجر» از شروع تا پایان دهه فجر اخبار و رویدادهای سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر را هر شب از ساعت 20:30 به مدت 30 دقیقه بطور زنده از محل برگزاری این جشنواره (برج میلاد) برای مخاطبان خود بر روی آنتن میبرد.
 
گفتوگو با ستارههای فیلمهای پخش شده و عوامل تولید فیلمهای شرکت کننده در این جشنواره، بررسی و نقد فیلمهای اکران شده و اعلام جدولهای پخش نمایش فیلمهای جشنواره از آیتمهای برنامه است.
 
همزمان با برگزاری سی و دومین جشنواره بین المللی تئاتر فجر برنامه تماشاخانه فجر همزمان با سی و دومین جشنواره تئاتر فجر هر روز از ساعت 17 تا 18:30 از تئاتر شهر پخش می شود و شنوندگان و علاقه مندان تئاتر را در جریان کم و کیف برگزاری جشنواره و نقد و بررسی اجراهای جشنواره قرار می دهد.
 
مخاطبان این شبکه می توانند از طریق این برنامه ضمن اطلاع از برنامه های جشنواره فیلم فجر در جریان برنامه اکران فیلم های این جشنواره قرارگیرند . همچنین کارشناسان و منتقدان و فعالان حوزه فیلم در این برنامه فیلمهای به نمایش درآمده در جشنواره را تحلیل و بررسی میکنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها