به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
بابک حمیدیان در گفت و گو با دفاع مقدس مطرح کرد
بازیگر فیلم چ گفت: در برهه‌‌ای از زمان این دیالوگ و گفت و گو بین من و این شهید بزرگوار اتفاق افتاده و تاثیر بسیار زیادی روی من گذاشته است.
کد خبر: ۱۰۸۳۲
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۸ - 04February 2014

بازی در نقش شهید اصغر وصالی تاثیرات بسیار خوبی روی من گذاشت

بابک حمیدیان بازیگر نقش شهید اصغر وصالی در فیلم "چ" در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری دفاع مقدس با تقدیر و تشکر از حاتمی کیا برای زحمت بسیار زیادی که برای این فیلم کشیده است اظهار کرد: بسیار دوست دارم شرایطی پیش بیاید و امکانی برای صحبت فراهم شود تا بتوانم درباره موضوع و شخصیتی که درباره آن نقش آفرینی کردهام صحبت کنم.

حمیدیان در تبیین جایگاه و شخصیت شهید اصغر وصالی در فیلم ابراهیم حاتمیکیا اذعان کرد: شهید اصغر وصالی یک مبارز و فرمانده شجاع بوده که در همان اوایل انقلاب و دفاع مقدس برای دفاع از خاک میهن به جبههها شتافت. وی فرمانده دستمال سرخها بوده وگروهی را برای دفاع از مردم پاوه به منطقه میبرد. شهید وصالی از اولین مبارزین و مدافعان انقلاب بوده است که از اوایل جنگ و دفاع مقدس دارای اسم و رسمی بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا توانسته نقش شهید وصالی را ادا کند تصریح کرد: اظهار نظر در مورد این مسئله که توانستهام نقش این شهید بزرگوار را به جا بیاورم چیزی است که باید درباره آن به فکر کنم، به راحتی نمی توانم درباره آ؛ن حرف بزنم البته اینکه من بخواهم در باره نقش خودم اظهار نظر کنم خیلی درست نیست و بهتر است که مردم، منتقدین و سینماگران  درباره نقاط مختلف فیلم و نقشی که بر عهده من بوده است نظر بدهند.

بازیگر نقش "شهید وصالی" گفت: اینکه من توانستهام با دیالوگهای این فیلم ارتباط برقرار کنم یا نه مسئله ای است که باید در فیلم دید، اما واقعیت این است که در برههای از زمان این دیالوگ و گفت و گو بین من و این شهید بزرگوار اتفاق افتاده و تاثیر بسیار زیادی روی من گذاشته است.

وی با اشاره به صحبتهای ابراهیم حاتمیکیا افزود: در دفاع مقدس مناسبات انسانی زیادی وجود دارد که به آن پرداخته نشده است، من کسانی مانند ابراهیم حاتمی کیا، احمدرضا درویش و رسول ملاقلی پور که توانسته اند این جهان دفاع  دفاع مقدس را به زیبایی نشان دهند علاقمند هستم. امیدوارم کارگردانهای سینمای دفاع مقدس این گنجینه را به درست ترین شکل به نسل بعد انتقال دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها