به روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۷
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
آزاده نجات‌یافته از اسارت حزب دموکرات در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛

رمز محبوبیت شهید بروجردی در غرب کشور

گروهک‌های ضد انقلاب در غرب کشور اعم از کومله و دموکرات از جمله مخالفان سرسخت نظام اسلامی در سال‌های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی بودند که با هدایت کشور‌های غربی دست به اقدامات شرورانه و خرابکارانه همراه با جرم و جنایت زدند.
فتح خرمشهر؛ فتح خون/

روایتی از قرعه‌کشی رزمندگان در عملیات بیت‌المقدس برای تعیین مأموریت

عملیات بیت‌المقدس با هدف آزادسازی شهر‌های خرمشهر، هویزه و جاده اهواز - خرمشهر و خارج کردن شهر‌های اهواز، حمیدیه و سوسنگرد و نیز جاده اهواز ـ آبادان از برد توپخانه دشمن و همچنین تأمین مرز بین‌المللی انجام شد.
فتح خرمشهر؛ فتح خون/

غم‌انگیزترین صحنه عملیات بیت‌المقدس برای آزادسازی خرمشهر

عملیات بیت‌المقدس با هدف آزادسازی شهر‌های خرمشهر، هویزه و جاده اهواز - خرمشهر؛ خارج کردن شهر‌های اهواز، حمیدیه و سوسنگرد و نیز جاده اهواز ـ آبادان از برد توپخانه دشمن و همچنین تأمین مرز بین‌المللی انجام شد.

تعبیر زیبای شهید «عبدالرحیم فیروزآبادی» از شهادت در راه خدا

همسر شهید فیروزآبادی درمورد خصائص اخلاقی همسر خود گفت: با وجود اینکه همسرم در سپاه مربی آموزش بود؛ اما در تمام مواقعی که دیگران با او رو به رو می‌شدند، جز ادب و احترام چیزی نمی‌دیدند. از آنجا که بسیار مبادی آداب بود خیلی زود افراد را به خودش جذب می‌کرد.
در وصیتنامه شهید محرابی مطرح شد؛

عهدی که شهید «حسین محرابی» با نسل جوان بست

شهید مدافع حرم «حسین محرابی» روز ۳۰ شهریور سال ۱۳۵۶ در مشهد به دنیا آمد. سرانجام پس از سال‌ها تلاش روز عید غدیر سال ۱۳۹۵ به سوریه اعزام شد و پس از دو بار اعزام، روز دهم آذر ۱۳۹۵ به شهادت رسید.
پربیننده ها