به روز شده در: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۱
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
رئیس موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به دفاع‌پرس خبر داد؛

تولید ۵ فیلم سینمایی دفاع مقدس/ «اتاقک گلی» را به جشنواره فجر می‌رسانیم

جعفری از تولید پنج فیلم سینمایی با محوریت دفاع مقدس خبر داد و گفت: مرحله پیش‌تولید فیلم سینمایی «اتاقک گلی» در کرمانشاه آغاز شده است و تلاشمان بر این است که آن را به جشنواره فیلم فجر برسانیم.
رئیس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور:

مسجد محل ارتقای فرهنگ عمومی و محور جهاد تبیین/ تربیت نسل متعهد و منشاء اثر در عرصه فرهنگ کارویژه کانون‌های مساجد است

حجت‌الاسلام خداداده، با اشاره به جایگاه مهم مساجد در جامعه و نظام اسلامی گفت: مساجد محل ارتقای فرهنگ عمومی و محور جهاد تبیین هستند، با توجه به این مولفه تربیت نسل متعهد و منشاء اثر در عرصه فرهنگ کارویژه کانون‌های مساجد است.
مدیر مسئول انتشارات سفیر اردهال در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:

دفاع مقدس محتوای ارزشمند نشر ایران است

عابدینی با تاکید بر اینکه دفاع مقدس محتوای ارزشمند نشر ایران است، گفت: مطالبه اهالی نشر زمینه‌‌سازی برای جهانی شدن بازار نشر ایران است.
مدیرکل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم:

فیلمساز باید متعهد به فیلمنامه تصویب شده باشد/ اصلاحیه فیلم‌ها کاملا قانونی است

سهرابی در پاسخ به یادداشت یکی از کارگردانان سینمای ایران که به اصلاحیه برخی آثار سینمایی معترض شده با تاکید براینکه خیلی از فیلم‌های اصلاحی براساس فیلمنامه تصویبی ساخته نشده‌اند، گفت: فیلمساز باید متعهد به فیلمنامه تصویب شده باشد و اصلاحیه فیلم‌ها کاملا قانونی است.
در نشست «آینه‌بندان» مطرح شد؛

«کوه‌مرگی» تلخ، اما خواندنی است/ رمانی که به صلح جهانی دعوت می‌کند

سامانی در نشست «آینه‌بندان» با بیان اینکه رمان «کوه‌مرگی» تلخ اما خواندنی است، گفت: این رمان به صلح جهانی دعوت می‌کند که جا دارد آن را با رفع مشکلات موجود، ترجمه و عرضه جهانی کنیم.
با حضور مدیران دارالقرآن‌ انجام شد؛

تقدیر رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از دو چهره قرآنی جهاد تبیین

حجت‌الاسلام قمی با حضور در همایش مدیران دارالقرآن‌های استانی سراسر کشور از آقایان ابوالفضل بهرامپور و سیدجواد موسوی درچه‌ای به سبب تلاش‌هایشان در راستای جهاد تبیین قرآنی تقدیر و تشکر کرد.
دفاع‌پرس گزارش می‎‌دهد؛

بازگشایی فرصت‌های جهانی برای سینمای ایران در تعاملات منطقه‌ای

رویکرد جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استفاده از ظرفیت‌های فنی و سینمایی کشورهای همسایه می‌تواند عرصه جدیدی برای بازگشایی فرصت‌های نو برای سینمای ایران در جهت تعاملات بین‌المللی و افزایش تولیدات سینمایی و رونق اقتصاد هنر به همراه داشته باشد.
پربیننده ها
آخرین اخبار