یونس خاک به دریا پیوست؛

جشن عروسی شهید «ایرج خرم جاه» برگزار شد+تصاویر

مراسم استقبال از مادر شهید «ایرج خرم جاه» عصر روز گذشته با حضور کاروانی متشکل از ۳۰۰ نفر از اعضا و اقوام خانواده شهید ایرج خرم جاه، مسؤولان سپاه استان البرز، خانواده جعفر زمردیان (کسی که شهید ایرج خرم جاه به نام او دفن شده بود اما بعد از جنگ به عنوان آزاده به کشورمان بازگشت) و جمع بسیاری از مردم شهر همدان در فرود‌گاه و گلزار شهدای این شهر برگزار شد.
۰۱ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۱

ترور 50 ایرانی بی گناه در 1 شهریور ماه

گروهک تروریستی منافقین طی اعمال جنایتکارانه خود هیچ برگی از تقویم انقلاب اسلامی را از کشتار و خونریزی خالی نگذاشته است.
۰۱ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۴
سازمان بسیج مستضعفین:

شهادت باغبانی حکایت از شکست‌های مکرر تروریست‌های غربگرا دارد

سازمان بسیج مستضعفین در پیامی ضمن محکوم کردن شهادت هادی باغبانی مستندساز و خبرنگار بسیجی، شهادت وی را به رهبر انقلاب و مسلمین جهان تبریک و تسلیت گفت.
۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۲

سنگ مزار شهید خرم جاه صبح امروز تعویض شد+تصاویر

صبح امروز سنگ مزاری که 23 سال گمنام در گلزار شهدای همدان آرمیده بود به نام شهید ایرج خرم جاه تعویض گردید.
۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۲

درخواست جعفر زمردیان از رسانه‌ها درباره انتشار اخبار شهید «ایرج خرم‌جاه»

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس استان همدان گفت: رسانه‌های مکتوب دیداری و شنیداری از جمله خبرگزاری‌ها، قبل از انتشار هرگونه خبر در مورد شهید ایرج خرم‌جاه و برای آگاهی از صحت و سقم اسناد اخبار مربوطه،به سرویس «فرهنگ حماسه» خبرگزاری ایسنا و همچنین «خبرگزاری دفاع مقدس» مراجعه کنند.
۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۲

بیانیه سازمان بسیج هنرمندان در پی عروج شهید هادی باغبانی

مستند ساز هنرمند و شهید سرافراز "هادی باغبانی" که با عزمی راسخ و ایمانی استوار برای جاودانه کردن حقایق مقاومت به سوریه رفته بود، به دست گروه تروریستی سلفی به شهادت رسید.
۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۹

مادر شهیدان صابری همنشین پسرانش شد

خدیجه امیری مادر شهیدان "حجت اله و اکبر صابری" چهارشنبه (30مردادماه) دار فانی را وداع گفت.
۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۸
عزمی که برای اهدای قلب به امام جزم شد؛

پیمودن مسافت 1500 کیلومتری برای اهدای قلب به امام (ره)

وقتی مادر، پسرش را جلوی در خانه دید، با تعجب از او پرسید برای چه به کشور باز گشته ای، تو که لبنان را رها نمی کردی؟ در پاسخ به مادر گفت: آمدم تا قلبم را به امامم هدیه کنم.
۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۰

بر روی سنگ مزار شهید گمنام شناسایی شده چه نوشته می شود؟

به دنبال پخش برنامه شب دهم ماه عسل و تعیین هویت شهید گمنام آرمیده در گلزار شهدای شهرستان همدان هویت شهید "ایرج خرم جاه" مورد شناسایی قرار گرفت.
۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۱۸
پسر عموی شهید خرم‌جاه:

پلاکی که قاری قرآن را "یونس خاک" کرد

ساعت حوالی چهار بامداد را نشان می‌داد و مرحله اول عملیات "کربلای5 "در حال اجرا بود، پسر عمویم ایرج که از غواصان “لشکر10 سیدالشهدا(ع)”بود نیز همراه گروهانش وارد عمل می‌شود تا اینکه ترکشی، سینه‌اش را سوراخ می‌کند.
۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۹

راوی فتحی که خود فتح الفتوح شهدا بود

هم اوست که تن از تعلق عافیت آزاد می کند، تا لحظه دیدار و جغرافیای شهادتش عاشورا و کربلای او شود و مگر نه آنکه هنر این است که بمیری، پیش از آنکه بمیرانندت. پس زهی سعادت برای او که چنین به ملاقات رفت.
۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۱

لبخند حقیقی شهید "از آسمان" روایت می شود

شهید محمدرضا حقیقی در هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی ، در منطقه عملیاتی «والفجر8»به شهادت رسید و فقط خدا می داند که چند روز بعد ، هنگام قرار گرفتن در قبر خویش ، این گونه لب به خنده باز کرد.
۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۱

زنگ " ایثار و شهادت " در مدارس کشور نواخته می شود

دبیر ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش گفت : زنگ ایثار و شهادت نخستین بار همزمان با بازگشایی مدارس به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در مراکز آموزشی کشور نواخته می شود.
۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۲

5 کمیته برای گرامیداشت غواص فرات در همدان تشکیل شد

ستاد بزرگداشت شهید "ایرج خرم جاه" به ریاست فرماندار شهرستان همدان و با حضور مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس همدان،اعضا ستاد تجلیل از شهدا، خبرنگاران و اعضاء در فرمانداری شهرستان همدان برگزار شد.
۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۲۳
مأموریت غواص فرات در همدان؛

نامه شهید خرم جاه شهید ماه عسل آرمیده در همدان به مادرش

شهید «ایرج خرم جاه» پس از گذشت‌ 27سال‌ از شهادت و در حالی که به مدت 4 سال به نام جعفر زمردیان یکی از اسرای ایران در عراق در گلزار شهدای همدان به خاک سپرده شده بود،و پس از بازگشت زمردیان به میهن اسلامی به صورت گمنام آرمیده بود هم اکنون شناسایی شده است.
۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۷