رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر حضرت امام (ره):

امام «ما می توانیم» را به مردم ایران تعلیم داد/ رای به هر یک از کاندیداها رای اعتماد به نظام است

بعضی با این تحلیل غلط که به دشمنان امتیاز بدهیم تا عصبانیت آنها را کم کنیم، عملا منافع آنها را به منافع ملت ترجیح میدهند این اشتباه است. عصبانیت آنها ناشی از این است که شما هستید و امام زنده است و روز 14 خرداد روز رحلت امام مردم در سرتاسر کشور مردم به جوش و خروش می آیند.
۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۳

اجرای تئاتر خیابانی "دوربین انقلاب " با حرکت و موسیقی

امیدوارم که تا پایان جشنواره کار برگزاری دست بچه های تئاتر باقی بماند و هیچ مساله ای روی برگزاری جشنواره تاثیر نامطلوب نگذارد .
۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۴
دکتر محسن بهشتی سرشت:

کتاب ما در برابر حجم فعالیت های حضرت امام (ره) همانند قطره ای است دربرابر دریا

تعداد تحقیقات و پژوهش هایی که درباره حضرت امام در خارج از کشور انجام شده بسیار بیشتر از داخل کشور است. انگار که خارجی ها اهمیت این شخصیت را بسیار بیشتر از ما درک کرده اند و بسیار بیشتر از ما به آن پرداخته اند.
۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۰
حجت الاسلام طائب:

بیداری اسلامی به نقطه حساسی رسیده است/ حضور ملت ها ضروری تر از قبل است

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه امام خمینی(ره)، حرکت بیداری اسلامی را از ایران آغاز کرد و در آنجا تحقق داد، خاطرنشان کرد: این بیداری اسلامی، آرام آرام وسیله و زمینه را برای صدور آن به سراسر نقاط جهان آماده کرد که امروز می بینیم چگونه این حرکت شتابان در سراسر جهان، موثر واقع شده است.
۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۱
حسین فرح بخش:

باید درمورد حضرت امام (ره ) فیلم بسازیم و آن را در آمریکا اکران کنیم

درباره حضرت امام (ره) مسابقه فیلمنامه نویسی بگذارند و جایزه بسیار خوبی برای این مسابقه در نظر بگیرند و نویسنده ها را تشویق کنند به این که در این باره فیلمنامه بنویسند، سپس از بین آن فیلمنامه ها بیست فیلمنامه را انتخاب کنند و آنها را تبدیل به فیلم کنند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۰
راستین در گفتگو با دفاع مقدس مطرح کرد؛

«بازمانده» روایتگر چشم‌انتظاری یک پدر هجران‌کشیده

کارگردان نمایش خیابانی «بازمانده» گفت: این نمایش به حوادث مربوط به بمباران شیمیایی حلبچه پرداخته است و قصه مردی را روایت می‌کند که فرزندش را در حادثه بمباران شیمیایی حلبچه گم کرده است.
۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۸

جشنواره پانزده خرداد در ورامین، پیشوا و مرقد امام خمینی (ره)

طبق برنامه ریزی های انجام شده نمایش ها به طور همزمان در ورامین، پیشوا و مرقد امام خمینی (ره) اجراء خواهد شد، زمان اجرای آن ازساعت 19 الی 22 و مدت اجرای هر نمایش پانزده الی بیست و پنج دقیقه خواهد بود.
۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۰
سعدالله زارعی:

امام خمینی (ره) پیوند دهنده شریعت و مردم بود / انقلاب امام نقطه آغاز بیداری اسلامی

کارشناس مسائل بین الملل درباره نقش امام خمینی (ره) در بیداری اسلامی در منطقه گفت: مقدس،غرب ستیزی و صهیونیزم ستیزی ومبارزه با استکباررا از جنبه های اصلی بیداری اسلامی دانسته ودر ادامه گفت با تکیه بر این دو عنصر است که می توان انقلاب بیداری را به پیش برد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۳۰
محسن قرائتی:

باید قرآن مثل جلسات عزاداری برجسته و همه گیر باشد

در این مراسم که با حضور جمعی از بانوان فرهیخته و فعالان قرآنی برگزار شد رئیس ستاد اقام نماز با ارائه سخنانی با اشاره به نامه ای که اخیرا نسبت به مهجوریت قرآن نگاشته است، گفت: باید قرآن مثل جلسات عزاداری برجسته و همه گیر باشد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۷
امیر قادری :

فیلم باید پول خود را از مخاطب بگیرد نه از دولت / اگر هالیوود امام داشت، چه می کرد؟

اگر آمریکا در تاریخ معاصر خود شخصیت سیاسی اجتماعی فرهنگی بزرگی مثل حضرت امام را داشت مطمئن باشید که تا کنون صدها فیلم درباره آن ساخته بود و این شخصیت را به نحو احسن به همه مردم دنیا معرفی کرده بود.
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۱

سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم آغاز به کار کرد

سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم با حضور نمایندگان بیش از 75 کشور جهان در سالن اجلاس تهران آغاز به کار کرد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۰
آزاده حجت الاسلام عبدالکریم مازندرانی:

مرحوم ابوترابی، مجاهد فی سبیل الله به معنای واقعی کلمه بودند/ به بچه ها گفتم گرچه امام(ره) رحلت کرده اما افکارش همیشه زنده است

آزاده و روحانی اردوگاه تکریت 11 با اشاره به 12 خرداد سالروز عروج سیدآزادگان، حجت الاسلام علی اکبر ابوترابی، گفت: مرحوم ابوترابی مجاهد فی سبیل الله به معنای واقعی کلمه بود و در حرکات، گفتار و کردارشان این مسأله به خوبی مشخص بود
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۳
محمد رضا شرف الدین :

امیدواریم شرایط اکران " فرزند صبح" به زودی فراهم شود / نا اهلان می خواهند ما به سمت سوژه های دم دستی برویم

زمانی که فیلمی مثل " فرزند صبح " ساخته می شود طوری با آن برخورد می کنند که سرمایه گذار و تهیه کننده و کارگردان را از کاری که کرده اند پشیمان می کنند تا همه این عوامل پشت دستشان را داغ کنند و دیگر سراغ چنین سوژه هایی نروند .
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۷
سردار آسودی:

به ابعاد وسیع مدیریت امام(ره) در جنگ پرداخته نشده است

جمله حضرت امام در حسینیه جماران خطاب به فرماندهان و مسئولان این بود « ما باید آنچنان سیلی به صدام بزنیم که از جایش برنخیزد» یقینا از هیچ کسی این سخن شجاعانه و تدبیرانه بر نمی آید جز کسی که نگاه عمیقی دارد که صدام را در اوج قدرت و پشروی، این چنین تحقیر می کند .
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۰
حجت الاسلام والمسلمین حسن پویا :

مجموعه آثار امام خمینی (ره) درپنجاهمین سالگرد قیام ایشان روانه بازار خواهد شد

نیازی به هزینه کردن بیش از حد و تولید فیلم ها و سریالهای پرهزینه نیست و تلویزیون می تواند با تولید فیلمهای مستند و داستانی کوتاه با موضوع امام خمینی (ره) که مدت آن کمتر از نیم ساعت باشد رسالت خود را درزمینه نشر اندیشه های ایشان انجام دهد
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۹