به روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
ضرورت تغییر نگاه به جرم اسیدپاشی
در چند روز گذشته تعدادی از قربانیان اسیدپاشی نیز در مجلس حضور یافتند و بازتاب نظرات و تصاویر آنان در رسانه‌ها بر ابعاد خبری این اقدام ‏افزود. ولی پرسش این است که آیا مجلس ایران می‌تواند قانون مناسبی را برای جرم اسیدپاشی تدوین کند؟
کاسبی ترامپ از راه افزایش تنش با ایران
آمریکا همواره با بزرگ جلوه دادن تهدید‌های ایران، حجم زیادی از سلاح را به کشور‌های عربی فروخته است؛ مسأله‌ای که نمود عینی و علنی بیشتری در دولت ترامپ داشته و به رغم انتقادات فراوان، همچنان مقدار زیادی اسلحه و جنگ افزار روانه کشور‌های عربی و به ویژه عربستان و امارات متحده عربی می‌شود.
نقره‌ام را به دایی شهیدم تقدیم کردم
مهلا مومن‌زاده:
دارنده نشان نقره مسابقات جهانی تکواندو گفت: خوشحالم از این‌که تصمیم گرفتم مدالی را که در مسابقات جهانی انگلیس به دست آوردم را به دایی شهیدم تقدیم کنم.
نمایش فیلم‌های عمار با موضوع افغانستان در پویش «برادری»
اکران‌کنندگان مردمی عمار در سراسر کشور، پویش «برادری» را با هدف حمایت از خواهران و برادران افغانستانی کلید زدند.
مسأله حجاب و عفاف در کشور رها شده است
فرشته ولی‌مراد:
فعال حوزه زنان با اشاره به اینکه دستگاه‌های فرهنگی تا به حال در حوزه عفاف و حجاب هیچ برنامه‌ای نداشته‌اند و این مسأله در کشور رها شده است، گفت: درمقابل این بی‌تحرکی، دشمن با کلیه ابزارها به دنبال قبح‌شکنی است.
هفت مطالبه راهگشای رهبری از تشکل‌های دانشجویی
دیدارهای دانشجویی رهبر انقلاب به‌واسطه مخاطب خاص و عدم تکرارش در طول سال، فرصتی برای محک فعالیت‌های دانشجویان و طرح دستور کارهای جدیدی برای جنبش دانشجویی است.
شهدای شاخص رمضان را بهتر بشناسید
به گواهی اسناد موجود، بیش از 14 هزار و 700 نفر از شهدای دوران دفاع مقدس با شهد شهادت، افطار کردند. به این فهرست باید شهدای رمضانی مبارزات انقلاب و ترور اوایل دهه 60 و قربانیان روزه‌دار و مظلوم بمباران و موشک‌باران‌های شهری را هم اضافه کرد.
امکان وقوع جنگ وجود ندارد
امیر حسن سیفی:
فرمانده قرارگاه راهیان نور ارتش گفت: امکان وقوع جنگ به هیچ عنوان وجود ندارد و اگر هم وجود داشته باشد، نیروهای مسلح در آمادگی کامل به سر می‌برند و پاسخی پشیمان‌کننده به دشمن می‌دهند.
عکس/ پرچم عزای اول مظلوم عالم بر فراز بارگاه ملکوتی امام رضا (ع)
تصویری از اهتزاز پرچم عزا بر فراز گنبد مطهر حضرت امام رضا (ع) انتشار یافت.
منشور دشمن‌شناسی
یادداشت/ سيد محمد بحرينيان
رهبر معظم انقلاب در دیدار با دانشجویان، در پاسخ به سؤال یکی از ناطقان در مورد انتساب تصویب برجام به رهبری فرمودند: «شما چشم و گوش دارید و همه‌چیز را می‌بینید.»
صفحه  از ۴۵۶۱
پربیننده ها