به روز شده در: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
استانها
همدان
برپایی نمایشگاه کتاب در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس همدان
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت می‌گیرد؛
همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان نمایشگاه کتاب دفاع مقدس را در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس همدان برپا می‌کند.
دومین کتاب گویای دفاع مقدس در همدان ضبط می‌شود
مسئول ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان از آغاز به کار ضبط دومین کتاب گویای دفاع مقدسی در همدان خبر داد.
دوره مجازی آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس در همدان برگزار می‌شود
دوره مجازی آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس برای تمامی کارکنان دولتی در استان همدان به مناسبت هفته دفاع مقدس از اول مهر برگزار خواهد شد.
خانواده شهدای مفقودالاثر باید تکریم شوند
مدیرکل بنیاد شهید همدان:
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با اشاره به 440 شهید مفقودالاثر این استان گفت: باید خانواده شهدای مفقودالاثر تکریم شوند.
ادای احترام به مقام شامخ شهید آیت‌الله مدنی در همدان
همزمان با سالروز شهادت آیت‌الله مدنی جمعی از مدیران کل استان همدان، علما و اساتید حوزه علمیه با حضور در بیت دومین شهید محراب در شهر همدان به مقام شامخ وی ادای احترام کردند.
بقای انقلاب اسلامی در گرو وجود فرهنگ عاشورایی است
معاون استاندار همدان:
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با بیان اینکه تا زمانی که فرهنگ عاشورایی بر مملکت ما حاکم است انقلاب اسلامی رها نمی‌شود، گفت: خون شهدا تداوم بخش راه انقلاب است.
تصاویر/ اجرای تعزیه‌خوانی در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس همدان
عکس: محمدرضا بی‌نیاز
مراسم تعزیه‌خوانی و سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس همدان برگزار شد.
آغاز ضبط اولین کتاب صوتی دفاع مقدس در همدان
مسئول ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان گفت: تولید اولین کتاب گویای دفاع مقدس در همدان مربوط به خاطرات خواهر دباغ آغاز شده است.
برگزاری جلسه مسئولین عقیدتی نیرو‌های مسلح همدان
جلسه مسئولین عقیدتی نیرو‌های مسلح در همدان با محوریت تدوین نقش عقیدتی‌ها در دوران دفاع مقدس در سالن جلسات مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس همدان برگزار شد.
تشکیل ستاد نکوداشت تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در استان همدان
ستاد استانی نکوداشت تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس همدان با حضور اعضا تشکیل شد که طی مصوبه صورت گرفته در این جلسه ستاد تجلیل و گرامیداشت پیشکسوتان دفاع مقدس در استان همدان آغاز به کار کرد.
صفحه  از ۱۴۵
پربیننده ها